Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tupijani

    tag

    válasz wwenigma #47094 üzenetére

    A kérdésem a következő: milyen statisztika, értékelés alapján állítod az ellenkezőjét. Már mint, hogy a 250000 digis elégedett? Kíváncsivá tettél. Arról nem beszélve, hogy ezt jelen pillanatban Te kezded így látni, Ő is és én is az érdi helyzetről beszéltünk. Innentől kezdve teljesen lényegtelen, hogy másik 250000 (????) előfizető milyen, mennyire stabil és gyors szolgáltatást kap. De ha akarod nem írunk és akkor minden szép lesz és jó és a digi tökéletes. Ja nem.

    [ Szerkesztve ]

    Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

  • Tin

    veterán

    válasz wwenigma #47094 üzenetére

    úgy érted, hogy más nevében beszélek? nem, egyáltalán nem. és nem is állítok semmit 250000 ember nevében, hogy náluk jó a szolgáltatás.

    nem tudom, hol mi a jellemző. azt tudom, hogy az én internetem milyen. azt még más érdiekkel való beszélgetésből tudom, hogy náluk milyen. azt látom még, amiket a fórumra beírnak. én csak erre támaszkodok, és ez alapján tudok, és állítok is valamit. nem keverek bele negyedmillió előfizetőt.

    és azt látom, hogy megy itt a kioktatás, főleg persze felém, mert nem hagyom magam, de mások felé is. miközben nálam biztosan nem user error van, és akik ideírnak, azok többségéről is kiderül, hogy nem az van.

    a pH nem reprezentatív felmérés a digi magyarországi hálózatának állapotáról. de engem az nem is érdekel, csak a sajátom. az, hogy kazincbarcikán vagy szegeden hasít a net, az az én internetemet nem befolyásolja. ahogy másokét sem.

    azt meg végképp nem értem, hogy a mondandóm mögé képzelt többlettartalomtól miért kapod fel a vizet...

    (#47095) Syl: valószínűleg te sem csak a saját kis mikroközegedben mozogsz, hanem mondjuk dolgozol vagy kapcsolatban állsz külföldiekkel is, akikben mondjuk a digi hozzáállása ugyanúgy értetlenséget, mármint hogy hogyan kell egy szolgáltatónak szolgáltatnia. az amúgy tényleg akkora baromi nagy technológiai megléphetetlen dolog, hogy a szolgáltató a saját mérési pontjáig minden esetben biztosítsa legalább a garantált sávszélességet, jellemzően pedig a névleges, hirdetett értéket? mert szerintem nem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák