Új hozzászólás Aktív témák

  • so_ha

    senior tag

    válasz GoodSpeed #111111 üzenetére

    "új hűségidőt vállalva is a csomagok nevei, a csomagok műszaki specifikációi, és a csomagok díjazása is."
    Ezért akarnak mindenkivel új szerződést kötni. De a 2019-es netem és a mostani 2022, vagy 2023 ugyan az. 2010 óta vagyok Digis, folyamatos hűségszerződéssel, ezért 2019-es az utolsó szerződésem dátuma. A Tv csatornák folyamatosan változnak, így azt könnyebb megindokolni, hogy mitől jobb/más (a jobb alatt nem a minőségre gondoltam, hanem más csatornák, vagy +HD adókra ...).

    "2002-ben Vodafone GPRS-em volt"
    Nekem akkor Vodás Rock & Roll előfizetésem volt, korlátlan net csomaggal, amit Pc-n használtam.

    "Azért írtam ezt így le, hogy látható legyen, hogy eddig nekem sem volt olyan tapasztalatom, amikor tényleg csak átneveznek egy csomagot, de az paramétereiben teljesen ugyanaz."
    A lényeget meg is válaszoltad => "2019-esben jelent meg az 1000/300, meg persze a megemelt tarifa." => "Most viszont a 2022-esnél sem változott, és a 2023-asnál sem változik, 1000/300 jóval drágábban." => Tehát ugyan azt a szolgáltatást nem adhatja drágábban, csak az infláció mértékével emelhet. Ha önkényesen áttesz a 2019-ből 2023-ba ugyanolyan feltételek/paraméterek mellett, csak más név alatt az bizony jogilag támadható.

Új hozzászólás Aktív témák