Új hozzászólás Aktív témák

  • Octopus21

    aktív tag

    Az az igazság, hogy mióta bekötötték a set top boxot nálam, azóta többet nézek NAT GEO-t, CNN-t pl, meg a valódi HD csatornákat (NAT GEO is az, ezért is kaptam rá). Sokkal értelmesebb dolgokat tanulok belőlük, mint egy magyar híradóból, meg a győzike sóóóból.
    Igaz én rtl klubos vagyok mert sokat néztem eddig is, de azon is inkább a fókuszt, meg lekötnek a butító valóság show-k is, mert valahogy szeretem nézni a hülyéket tv-ben, igaz nap mint nap van szerencsém hozzájuk a valóságban is:) Meg elvétve akadnak jó filmek is az rtl klubon, igaz csakis régiek. Így én szeretném az rtl klubot is hd ben nézni de egyenlőre a 16:9 arány is megtenné. Már rég hd-nél kéne tartaniuk, gondolom nem szenvednek lóvé hiányban. Nem is értem mi az akadálya. Igaz, hogy egy HD adás onnan indul, hogy az adott műsort is HD kamerával kell felvenni, mert a többi egy felskálázott szar, de akkor sokkal jobb úgy. Az újabb műsorokat meg úgyis hd kamerákkal veszik fel már, legalábbis én így gondolom ,aztán lehet hogy nincs igazam.

Új hozzászólás Aktív témák