Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz FIREBLADE78 #55075 üzenetére

    És egy 2-6 év közötti használt X5/X6, 5ös-ben nem gondolkodtál?
    Oké, hogy új autót tudsz venni, mi is ezt tettük szinte mindig a családban :U , de most pl. M550D-t 80+ ezer Euro helyett árulnak 2 éveseket 40-80ezer km-rel 60ezer euroért.
    Én ha találnék számomra megfelelő felszereltségűt + színvilágút + motorizáltságút adott típusból, akkor azért erőteljesen elgondolkodnék, hogy megéri-e 2 év alatt az autó újkori értékének közel 1/3-át elbukni azért, hogy első tulaj legyek és én járassam be + társai.
    2 autót vettek ismerősi körben 2-4 évesen 80ezer km környékén. Kb. megmondhatatlan (ha még pont az aktuális típus kapható a szalonban is), hogy ez most zsír új vagy 2+ éves. Ezt a saját kocsimnál is tapasztaltam, hogy olyan 80-120ezer km közötti sávig elhasználódás pici nyoma sem látszódott (max kavicsfelverődés), és még az újautó illat is megvolt.

    A magam részéről 1 esetben lennék úgymond tántoríthatatlan az új autó vételtől, ha teljesen új a típus és most jelenik meg. LCI-set ilyet szempontból nem vennék (bár kiforrottabb a gyártása cserébe).

    6os GT-t nem jön be? :)) (nekem továbbra is az LCI 5ös GT a favorit)
    Ford Mustang Mach-E? :DDD

Új hozzászólás Aktív témák