Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz Krill77 #4451 üzenetére

    Hát jó de én azért vettem a fáradtságot és alaposan leteszteltem mind. " Nekem legalább van Személyes tapasztalatom." Te meg csak azt a Rizsát mondod amit oluv, olyan vagy mint neki a kihangosítója :D

    Ahhoz képest volt kevés a bass ahogy azt a Divoom onbeat 500 adta. Persze nyilván más környezetbe, szituációba is meg kéne vizsgálni, vagy face-to-face-ban.
    Sajnos kevés volt az a pár perc a Media markba hogy teljesen letesztelhessem.
    De van a hangzásának egy Sonys beűtése, SRS 300 hangjára enyhén hasonlít.

    Mondjuk a Tronsmart hangja se tetszett elsőnek, bár rajtam kívül senki se volt a Bluetooth hangszóró részlegbe. Lehet még bejáratva sincsenek :D

    Jó mondjuk számít a méret/Ár. Az biztos az SRS 20 tutira nem tetszett, túl sok a magas benne.
    SRS 30 az a arany középút. AZ SRS 40 meg valóban sokkal nagyobb + azért jóval drágább.
    Lehet az SRS 30 is itt a szobában sokkal jobb hangot adna. :)

    Bár mondjuk szerintem fölösleges maxon üvöltetni ha a hangzása már nem élvezhető. Az Extreme is tiszta vicc 80E-ért árulják és max hangerőn az a hülye hangos betorzít a mély :D

    Ezen a cuccok eleve úgy vannak megcsinálva minél olcsóbban össze dobják aztán jó drágán tovább adják. A profit a lényeg. Itt a FLip 2-őt szídják mint a bokrot! :D A hangszóró szerelő csávó szerint 2000 Ft-ot ér ami benne van :D Érdekes videó már a beszéd miatt is érdemes megnézni :D
    [link]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák