Új hozzászólás Aktív témák

  • erahurka

    félisten

    Azért a büntetés rendszeren komolyan faragni kellene, picit levágtam előbb egy kanyart Kyoto Raceway-en, semmit sem nyertem vele, ellenben a mögöttem lévőkhöz buktam 2 másodpercet, erre kapok majd' 4 másodperc büntetést. Rendben, mondom a végén majd lelassítok, hátha legalább a helyezésem megtarthatom (3. voltam a 6.-ról rajtolva). Utolsó kanyarból nem gyorsítottam, hogy leteljen a büntetés, de nem számol vissza.... És nem számol, és nem számol, aztán elkezdett, de akkor már eleve voltam vagy 5., aztán le sem telt és a végén kaptam 4 másodpercet.... Pedig én eldobtam vagy 10-et az utolsó egyenesben, de a játéknak ez nem volt elég. Rohadt idegesítőek ezek a baromságok. Úgy kéne megcsinálni ezeket a pályaelhagyásos büntetéseket, hogy figyelembe vegye, szereztem-e előnyt vele.... Kedvem elmegy az egésztől ilyenkor....

    A GT-R amúgy isten ezen a pályán, korábbi időmre vagy 2,5 másodpercet rávertem, mondjuk a matchmaking megint betett olyanok közé, ahol az első 2 másodperccel ment gyorsabbat nálam... Béta alatt olyan jó csoportokat pakolt össze, most meg folyamatosan szívat lehetetlen ellenfelekkel :(

Új hozzászólás Aktív témák