Új hozzászólás Aktív témák

  • Angelina87

    tag

    helló,

    Bárki bármilyen ellenpéldát hoz... sőt, hivatalosan visszavont vakcinákra hivatkoznak, itt akkor is lesz néhány tag, aki azt mondja-nem baj, menjél, oltasd magad,és rajta marad a napellenző.

    Sokszor pedig az orvosokba vetett nagy bizalom is okozhat rengeteg problémát... :)
    Általában a tőzsdén sem azok nyernek hatalmasat, akik a tömeggel mennek, óbégatva utánuk!!!

    Bízzunk benne, hogy azért a vakcinák 95%-a nem okoz semmiféle problémát. De nekem ma is megerősítette két ismerősöm, hogy oltottakkal van tele a kórház....
    De hallottam olyan történetet is, hogy idős ember bement a háziorvoshoz, h oltasson:
    Uram, egészsége rendben van? Persze rendben van, igaz kicsit fáj a fejem, fáj a hátam, szúr a mellkasom, de biztos a korom miatt van már..
    Természetesen kértek azonnal tesztet, és koronás az illető!

    Úgyhogy, amit itt sokan feltételeznek, hogy az oltópont az tulajdonképpeni gócpont, az abszolút így is lehet, és akkor még nem beszéltünk a tünetmentes terjesztőkről.

    Csak az a gond, hogy oltsunk-oltsunk mint a hülyék, minél gyorsabban, mert mi legyünk az elsők,..... De közben nincs előteszt, nincs corona teszt, hogy nem-e ráoltunk.... stb,,stb

    Ez az illető, is annyi szerencséje volt, h nem oltópontra ment, hanem háziorvoshoz.., mert az legalább kikérdezgette...

    De elsők leszünk, ha más nem a halálozásban is!!

    Összességében gyomorforgató ez az egész eljárás, úgy ahogy van! :)

    " A világon vendég vagyok."

Új hozzászólás Aktív témák