Új hozzászólás Aktív témák

  • sipi700

    tag

    válasz HellGreg #91006 üzenetére

    Ha oktatásról van szó mindenki le van szarva, kivéve akik minden iskolához szóló cikkhez odavágják, hogy mi lesz azokkal a szülőkkel, akik nem tudnak otthon maradni a gyerekkel, elveszítik a munkájukat, minden szabadságukat kiveszik stb. És lassan eljutok oda, hogy leszarom őket és gondjaikat, mert ők most is megkapták az óvodai, iskolai felügyelet lehetőségét, mi meg mit kapunk november óta? Sokan meg tudják oldani, hogy otthon maradjanak a gyerekkel, tanuljanak vele, vizsgát is vállalnák, de nem kaptunk ilyen lehetőséget, és igen dolgozok én is home office-ban, munka után tanulunk, mint ahogy tettük azt 1-2 éve amikor még bejártam a munkahelyemre, mert a napköziben nem lehet megtanulni mindent, főleg olvasni. Semmivel nem nagyobb teher a tanulás, mint volt. Leginkább a gyerektársaság hiányzik nekik. Úgy érzem nincsenek jogaink és mégsem az ilyen hozzászólásokkal van teli az internet. Csak sajnos a halál és a súlyos betegség is azoknál a családoknál üt be, akik inkább otthon maradtak volna kezdetektől, ehelyett hazavitte a gyerek a vírust és a home office-os apuka belehalt. Az ő családjukat nem fogja vigasztalni, hogy Pistike szülei megtarthatták az állásukat, mert van iskola.
    Iskolában meg kevesebb gyerek lenne, jobban tartható lenne a távolság. Nem mondom, hogy miattuk szívunk az iskolában, de ilyen hozzászólásoktól kinyílik a bicska a zsebemben, mert itt minden a munkahelyen dolgozó szülőkért van, mégis ők vannak felháborodva. Minden tiszteletem boltosoknak, eü-ben és termelésben dolgozóknak, meg akik nélkül megállna az élet, csak vegyék észre, hogy mások is vannak ;)

Új hozzászólás Aktív témák