Új hozzászólás Aktív témák

  • mozso

    senior tag

    válasz lacafaca #66925 üzenetére

    Nekem a szomszéd 16 éves gyereke volt beteg ezzel a kórral. Sajnos a falak nem olyan vastagok, de nagyon elkeserítő volt hallani ami 3 hétig ment. Amikor végre láttuk, akkor azért látszott ez nem volt olyan sima ügy, pedig nincs ismert betegsége.

    Másik eset a hazai harmadik összervi gyulladásos szövődményes dolog. Szerencsére sikerült a csoda. A cikkben az elsőről írnak (2 éves), de a cikkben van egy fotó, amin az ex- kollégam fia van.
    Semmelweis Egyetem cikke: [link]

    Ezek alapján nekem nem komfortos, hogy a relatív szűk ismerősi körben is vannak ilyen kirívó esetek. :-(
    Nem neked címzem a mondandó alábbi részét, de gondolatébresztő lehet.

    Környezetünkben nagyon sokan érveltek azzal októberben, hogy olyan sok ismerősük van és egyik sem kapta el. Nem kell aggódni.

    Környezetünkben nagyon sokan érveltek azzal novemberben, hogy olyan sok ismerősük van és egyik sem lett komoly beteg. Nem kell aggódni.

    Egy részük most csendben van, egy részüknél pedig sajnos már csökkent a család létszáma.

    Nekem sokkal kevesebb ismerősöm van, mint nekik.
    Mégis nyugtalanít, hogy sok esetben nem olyan sima liba a dolog. Közép-hosszútávú szövődményekről meg ugye nem is tudunk...

Új hozzászólás Aktív témák