Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz #16729600 #51449 üzenetére

    Épp ezért írtam bírságoláson túl osztogatni is kéne... de csak ha azt elérnénk, hogy az orvosi 99%-on ott lenne helyesen és következetesen hordanák mindenhol.

    Azt se értem alapvető dolgokra miért nem hívják fel a figyelmet mint, hogy amíg nem mosol kezet még a kutyát se simogasd meg otthon... a dohányzásról is brutál animált reklámok mennek amcsiknál pl erre a mintára miért nincs itthon reklám dömping? "Ez veszélyes," "ne hagyjuk, hogy... nevessen a végén." "Állítsuk meg" és még sorolhatnánk a "kék narancssárga kampányfilmeket" de erről semmi... ezen múlik letoljuk mi grafikus haverommal az összes animációt hozzá egy hét alatt cserébe 2 félév tandíjért. :DDD

    De mehetünk tovább, még szakembert sem láttunk nyilatkozni, mert ne haragudj de Merkely legjobb emlékeim szerint se nem virológus se nem infektológus. Jakabra meg közölték rémhíreket kelt meg túloz... Mert Gödény nem az mehet mindegy.

    De a külföldi sajtót tekerve is kevés helyen látom, hogy a védekezési kampány élére elfogadott orvosokat helyeznének.

    Ott gáncsoljuk magunkat ahol csak tudjuk aztán megy az ajvékólás. Mintha mindenki azt hitte volna, hogy magy a gyógyszerlobbi őszre felböfög egy oltást és kalap kabát megvagyunk haverok. :W

    Gazdaságélénkítés nulla, kis és középvállalkozásokat nem pénzeljük, hogy legalább kibírják ha már zárás lesz a leszaromság miatt. Bezzeg elektromos ottó támogatás van, stadion van, nyílt hülyének nézés az van... kíváncsi leszek mi lesz kedden nagyon olyan érzésem van attól fog függeni a következő félévünk nekünk is mert megint nem egy prpblémát akarunk megoldani csak tünetet kezelni, amíg nem bacogatnak minket nyugatról addig minden jóvanúgyahogyvan hisz tessék megnézni náluk is tré a helyzet nem?! :U

    [...] rég nem kommenteltem ide ilyen hosszúakat, megyek keresek egy leszarom tablettát van nekem ezenfelül épp elég gondom, dolgom. :DD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák