Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz Ispy #47018 üzenetére

    Én nem akartam covid tesztet, mégis simán eljutottam odáig:
    hétvégén felhívtam az ügyeletet hogy fulladok, hőemelkedésem van, és esem össze annyi erőm nincs. Rögtön a Covid ambulanciára irányítottak, ahol a vizsgálatok közben kérdés nélkül levették a mintát a covid tesztre is, és a szombat este levett tesztnek hétfő reggelre fenn volt az eredménye az ügyfélkapun.(ezen én is meglepődtem).
    Tehát aki tényleg tesztet akar az hétköznap a háziorvosnak pár fő tünetet mond(ha nincs csak 1 akkor kiegészíti kreatívan), vagy hétvégén az ügyeletet hívja így, és megcsinálják.
    Szerintem inkább az van hogy az emberek többsége fél hogy ha pozitív akkor munkahely, mit gondolnak a szomszédok stb.. ezért el sem indul ezen a vonalon.
    Merész kijelentés, de megkockáztatom hogy nem csak a tesztlabor kapacítással van gond, hanem az emberek hozzáállásával is.
    Ugyanaz mint az infulenzánál, inkább nem mondom hogy beteg vagyok, megyek dolgozni, mert ha kiesek az minusz pénz.

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák