Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz Stanlee #37477 üzenetére

    Én is allergiás vagyok. Bár idén egészen jól megúsztam, csak augusztus közepétől kezdtem el nagyon betaknyosodni és tüsszögni, szerintem akkor kezdett a parlagfű koncentrációja is magas lenni. Én nekem ilyenkor a fejfájás, orrdugulás, torok kaparás, tüsszögés, köhögés, van a repertoárban és nem láz de olyan érzés mintha belülről el akarnék égni, nem tudom ez így érthető e, állandóan melegem van, akkor is ha amúgy egy tök hűvös helyiségben vagyok árnyékban, kint a napon ez természetesen ezerszer rosszabb és nem klimaxolok. :) Ezeknek a kombinációja így együtt eléggé meg szokott viselni, egyrészt azért mert éjszaka vagya tüsszögés miatt vagy amiatt, hogy állandón melegem van a fent leírtak szerint nem tudok aludni és ezért mindig olyan vagyok ilyenkor mint a mosott szar. Mindehhez még hozzá jön a rapid gyorsan kiszáradni tudó torok, akkor is ha előtte megittam 2 liter vizet. Ha jól tudom a száraz torok egyébként is kedvez a vírus megtelepedésének a légutakban? Már csak emiatt is veszélyeztetett vagyok. Arról nem is beszélve, hogy van egy kis asztmám is ami bár kamasz korom óta hálistennek naggyából tünetmentes de ugye abból kigyógyulni nem lehet, és néha azért egy kis légszomjam szokott lenni.

    Mindezz azért írtam le ilyen részletesen, mert van néhány tünet amit akár a coviddal is könnyen össze lehet keverni.

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák