Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz bulikavagyok #36745 üzenetére

    Ja, ezt én is néztem, frankó. Nem, csak, amiatt, hogy kapásból lefertőz (a kesztyűket is cserélik, ja nem), hanem meg is pozitivítja a tesztet, ahogy rászuszog. :C
    Ilyen PCR vackot is csak, akkor csináltatnék, ha már szagvesztéssel döglődök, amúgy házhoz nem megyek a lóf4xért.
    Azt vágod, hogy maszkot, azért ne hordj, mert az orrmerevítője 5G antenna, a Bill G3ci, meg a Soros, azon követ, hogy merre szédelegsz, nincs ezeknek jobb dolga, meg szíve.

    IQ T-1 nappal iskolanyitás előtt. Mint szemét ember, rendeltem Kínából hulladékot, ott most óóóóriási a fertőzöttség.
    Be kellett mennem a főpostára, mert hiába fizetem ki rá a díjat baxxák kihozni.
    Magát a sztorit kihagyom, az külön horror, hogy hol van már a kokain?
    Buszon harmada maszk nélkül, ugat, nem tudja a mancsát a szája elé tenni, mert tele a mobillal. Harmadán állvédőnek, meg orr alatt a maszk.
    Szóval megyünk a busszal: , szoctáv:
    Felszáll az ipse, egy megállón keresztül kotorászik a maszk után. Nézem: Elkezdi felszenvedni a fülére, lassan csomót is köt rá BM. Sikerül, X alakba megtekerve (fele kívül, fele belül) megszülni a csodát:
    Közben ráeszmél, hogy egy megálló múlva leszáll, elkezdi lehámozni. Felkotródik a nő, elkezd matatni a szatyrában, nézem:
    Kiteregeti a térgyére a maszkoty, gyönyörködik benne, simogatja, majd felveszi áll alá és, mint aki jól végezte dolgát körül nézeget, kinek, hogy tetszik, nekem nagyon:
    Postán a személyzet maszk nélkül, ügyfelek, az idősebbek áll alatt, a többi fele orr alatt. Szoctáv:
    Leszedték az elválasztó plexiket is, ügyfeles 40 cm-re a pofámba. :C
    És még nincs taknyos gyerek a tömegben. :W

Új hozzászólás Aktív témák