Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Asbee #25131 üzenetére

    Pont ezt mondtam ((#25115)), nincs ilyen tapasztalatom nekem sem, a számok sem azt mondják hogy robbanás lett volna.

    Minden szupi-szuper, igaz ahhoz hogy ezt elérjük, mindössze romba kellett dönteni a gazdaságot (szerencsére elég volt a miénket mert amúgy a világé már leállt korábban, biztos viccből), kvázi megszüntetni az egészségügyet, és kellett hozzá néhány korlátozás ami ugye mindenki szerint elfogadható áldozat, hogy ilyen szépek legyenek a számok (ja várj).

    Nem vagyok se jós, se alternatív idősíkokat kutató szakember, de még mindig nincs semmilyen bizonyíték arra, hogy az EU átlagtól legalábbis nem fejlettebb magyar egészségügy nem ugyanúgy reagált volna az EU-s átlagember genetikájától nem túl sokban külöböző magyar emberek tömkelegére, mint az olaszok vagy a spanyolok.

    Ahogy írtam: szerintem nem megúsztuk, hanem csak mint sokminden mással, le vagyunk maradva. Most jönnek a lazítások (a jó idő és a nyári szünet (meg a tökömtele effektus) miatt, ha nem lenne "hivatalos", akkor is lazítanának egyre többen), meglátjuk június környékén.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák