Új hozzászólás Aktív témák

  • NeoPampalini

    aktív tag

    válasz -Mosquito- #115896 üzenetére

    Ha a címnél szereplő (borító)képről van szó, akkor a cikk alatt:

    "Borítókép: az Uzsoki Utcai Kórháznál is kígyózik a sor. Fotó: Szabó Bernadett / Reuters"

    " "Az oltásra érkezőknek személyi irataikat (személyi igazolvány, tajkártya), második és harmadik oltás esetén a korábbi oltást igazoló dokumentumokat is be kell mutatni.

    Nem kértek semmilyen korábbi iratokat. Csak a TAJ kártyát. "

    Dabason kérték az előző oltásokról a papírt is + TAJ. Persze lehet, hogy bemondásra is elhiszik, bár nem értem, ebben mi a logika. :DDD (Valaki írta itt vagy a másik topikban, hogy nővér-páciens együtt próbálták meg kitotózni, mit is kapott korábban...)

    Az első kettőnél elkérték még a SZIG+lakcímkártyát is, de akkor alig volt oltásra váró.

    " "Nagyban meggyorsítja az oltást, ha az oltakozók magukkal hozzák kinyomtatva, kitöltve és aláírva a Hozzájáruló nyilatkozatot (3. oltás esetén is kell)."

    Kb a kitöltési időt lehet vele nyerni. "

    Ez igaz, de ha pont egy nagy létszámú roham van, mint amibe én is beleestem, akkor simán megelőz vagy 40 ember, mire kitöltöd a papírt, aztán lehet pislogni. :D
    Ráadásul teljesen véletlenszerűen intézkednek: volt, aki ott töltötte ki, és visszaküldték a sor végére, és volt, akit hozzácsaptak az éppen oltópontra engedettekhez, fene se érti. :D

Új hozzászólás Aktív témák