Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz radi8tor #11380 üzenetére

    A sok teszt csak a statisztikát javítja? Ezt így érted? Ha igen, akkor ez hatalmas tévedés.

    1. Ha tudom magamról, hogy fertőzött vagyok akkor nem megyek emberek közé (a legtöbb ember ezt betartja, betartaná, ha tudná, hogy fertőzött).

    2. Ha tudom, én mint hatóság, hogy Kovács123 fertőzött, akkor korlátozom a mozgását, karanténra kötelezem.

    3. Ha tudom, hogy fertőzött vagyok, akkor felkészülhetek a betegségre, jobb félni, mint megijedni!

    4. A pontos statisztika segíti a járványügyi szakembereket a járvány leküzdésében, ma és a jövőben még inkább. Például megismerjük a járvány terjedési irányát, a védekezés gyenge pontjait, stb.

    Hát ez nagyon NEM statisztika növelés!!! A járvány fékezésének, elnyújtásának egyik nagyon fontos eleme.

    Ha ezt rögtön a legelején megteszik, akkor a járvány kirobbanását lényegesen el lehetett volna húzni. Aki időt nyer életet ment! Hosszabb felkészülési idő!

    Azok az országok, akik sok tesztet végeztek, azok sokkal jobban tudták, tudják a járványt kezelni.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák