Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    Topikgazda

    válasz tomp #239 üzenetére

    Ha a csomag a német (DHL) postával jön akkor nincs követés. - beszúrtam mert a német posta a DHL. És igen én már rendeltem Németországból és kaptam nyomkövetési számot holott csak 32€ volt a termék ára. Igaz volt szállítási költség is. Az Amazon kockáztat. Úgy látszik a nagy számok törvénye alapján megéri nekik.
    E hónapban rendeltem a német amazonról de azt már a dhl-el küldték. - erre fent van a válasz. Nem keverendő a DHL Express futár szolgálattal.
    Oda kellett elmennem érte.. - nem kellett csak türelmetlen voltár mert kihozták volna.
    Valószínű, hogy az a csomagod DHL Express szállítás volt és ezért került a "Budapesti csomag és gyorsszolgálati kézbesítési üzem 1. sz. csomagkézbesítő bázis"-ra. ha jól emlékszem a Gyáli úton a József Attila lakótelep mellett van. Szoktam látni a nagy DHL táblát az autóból.

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák