Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz MrPeekaboo #124147 üzenetére

    Igen, megvettem.
    Épp most töltöttem le a friss update -et hozzá, de még nem néztem meg mi változott. Előtte sony wireless headset -em volt, ehhez tudom viszonyítani.

    Anyagminőségre és kényelemre valamivel gyengébb a sonynál. Érzésre közepesen gyenge minőségű. 2-3 órás játék után már zavaróan kényelmetlen a használata (picit fáj a fülem), ez a sonynál nem így volt. Ott szinte észre sem vettem, hogy hordom. Csak nagyon ritkán tudok ennyit egyhuzamban ülni a gép előtt ezért, ez most nem mérvadó számomra.

    A vezetékes részét baromi profin megoldották, ugyanúgy kell csatlakoztatni, mint egy kontrollert, és minden bekapcsoláskor a box jelzi is, hogy melyik profilhoz rendeli hozzá. Ez után már a fülhallgatón keresztül hallok mindent. Ami kicsit kellemetlen, hogy ilyenkor nekem kell levennem a hangfalakon a hangerőt, mert ez nem automatikus. Sonynál ez úgy ment, hogy ahogy váltottam headsetre, magától némított minden mást.

    Mikrofon része szerintem zseniális, csak kihajtom a kis műanyag mikrofont és be is kapcsol, ha visszahajtom akkor meg ki. Külön potméteres hangerőszabályzó van a mikrofon és a fülhallgató részéhez is. Sonyinál ez macerásabb.

    Alap hangzása szerintem valamivel jobb mint a sony, jobban is passzol játékokhoz, mert tényleg baromi élesen hallom (pl. bf1 -ben) ahogy körülöttem járkál az ellenség és be is tudom lőni, hogy merre megy, honnan jön. Többször is ez mentett meg, illetve találtam rá valakire. Külön állítható EQ módok vannak, ehhez egy gomb van a headseten, ezzel tudom variálni, milyen módban van. Aktiváláskor pittyegő visszajelző hangot ad, ami rámutat, hogy éppen milyen módban vagy.

    Aksi ideje érzésre jobb mint a sony terméke, nem kell annyit tölteni, tovább bírja.

    27k volt, szerintem megéri ezt a pénzt, mert nekem nagyon zavaró a kábel a kontrollerből. Ez meg így tök kényelmes.

    [ Szerkesztve ]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Új hozzászólás Aktív témák