Új hozzászólás Aktív témák

  • szimszonos

    őstag

    válasz Gebriel #188390 üzenetére

    Én is veszek 2 éves játékot mivel nem fér bele az időmbe minden játék ami bejön hónapok múlva,meg eleve késésben vagyok mivel 2 éve van xbox one-om és addig is sok jó játék jelent meg amiket megpróbálok pótolni folyamatosan.Az a 2 játék amit felsoroltam lehet hogy 2 évesnél régebbi valamivel de arányosan még most is negyedáron vettem mint a hivatalos és harmadáron mint a mostani agyonakciózott digitális ára.De ez az újabbakra is vonatkozik mert a RDR2 játékhoz 7-8ezer ft-ért hozzájutsz addig a legolcsóbb digitális ára 13ezer ft körül volt.Egy családban mint nálad lehet hogy jobban megéri digitálisan behúzni mert több 2 gép is van a családban és így tudnak multizni egymással gondolom azért kell,vagy ha egyszerre akarnak játszani vele.Kinek !i a kényelmesebb és mi éri meg.Van jó pár digitális játékom is mert 200-300 ft-ért x360 játékok vagy egy 895ft Sleeping Dogot már azért vétek otthagyni még ha a hometársamnak nem is jön be.Tehát én úgy gondolom hogy elfér egymás mellett a lemez és a digitális tartalom,és remélem még jóideig így lesz.Örülök hogy a nextgen tartalmaz optikai meghajtót.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák