Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    Iden a betetfutamok nagyon szegenyesre sikeredtek.

    Latom a haza jutasra sokan panaszkodtok, aki a MOL altal szponzoralt buszokkal akart volna haza jutni az is remalomba csoppent.

    20 perccel a 2. WTCC futam utan ertunk oda, kb. 800 ember allt a parkolonal buszra varva, busz sehol, aztan par perc mulva jott egy darab busz, felfertek kb. 60-an, ugy lokdosodtek egymast mintha metroban lennenek es menekulni kene a halalos fust elol.
    HEV lett volna a menekulo utvonal, de az onnan kb. 70 perc seta, ahoz mar senkinek nem volt kedve, helyi jarat Mogyorodrol eselytelen, szoval a kitudja meddig tarto varakozas lett volna, ha nagy nehezen nem sikerul szerezni egy taxist aki emberi arban elvitt minket.
    Pestre tarto autozas kozben 2 darab MOL-os buszt lattam az M3-ason menni a Hungaroring iranyaba.

    Tavaly nem kellett varni, tobb busz allt a parkoloban.
    Nem ertem miert nem kepesek felmerni mondjuk reggel 7 es delutan 2 kozott kiszalitott emberek mennyisegebol, hogy mennyi busz kelhet a haza szallitasukhoz, es ha kell riadoztassanak parat, penze biztos lenne hozza a MOL-nak, mert ez igy nekik inkabb negativ reklam lett.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák