Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plaschil

    aktív tag

    Üdv!

    Otthon én vagyok egy XP-n a rendszergazdi. Azt szeretném megkérdezni, hogyan tudnék olyan fiókbeállításokat végezni, hogy az adott user ne tudjon semmilyen programot elindítani, csak amit én engedélyezek. Értem ezalatt az összes exe fájlt. Csak azokat szeretném hagyni elindítani amiket én jóváhagyok. Elegem van abból hogy állandóan tönkre van vágva a rendszer holmi vírusokkal, ilyen olyan akármi progikkal. Már megvontam a telepítési jogot, a lemezterületet lecsökkentettem, de gondolom ezek a portable-s sz*rok gallyra vágják a rendszert. Sőt azt is szeretném beállítani hogy másolásokat, áthelyezéseket, törléseket nevégezhessen. Egyedül egy mozilla futhatna, meg az msn. Semmi letöltés meg ilyenek. Lehet hogy a letöltést elég lenne korlátozni?

    Van valami ötletetek az ilyen userek ellen?

    [ Szerkesztve ]

    Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

  • plaschil

    aktív tag

    Üdv!

    Van egy olyan NAGYON NAGYON idegesítő problémám, hogy néha meghülyül az egér, és néha olyat csinál, hogy a bal kattintást is jobb klikknek veszi... Ez mi az atya úr istentől lehet? Win7 alatt még sose tapasztaltam ilyet, XP alatt már többször is...

    Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

Új hozzászólás Aktív témák