Hirdetés
-
IT café
Új hozzászólás Aktív témák
-
_ak_
addikt
Xpnél foglalkoztam ezzel igazából, ott működött is, egyre kellett figyelni, h a megfelelő verziót kellett választani, ergo kell h legyen sp1es meg sima is. de ha a jóval felülírod és ennek ellenére nem jelenik meg, hát passz. azt meg nem tom h lehet-e egyéltalán ezt 64bites rendszeren, hisz az még kényesebb a rendszer fileokra.
javíto, volt olyan vista a kezemben ahol ez alapból "integrált" változtatás volt. (a gári themeken felül további 28at tartalmazott), szal működnie kell.
Random google találat, hátha többet segít [link], megjegszem, h akkor fogj bele, he nem para a vista reinstall, olvastam már olyat is, h bejelentkezni sem tudott a gyerek, me folytom bedobot vmi ezzel kapcsolatos hibát.
Új hozzászólás Aktív témák
•Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját!
•Tilos az OFF!
- Részletfizetés elérhető , bérlési lehetőség elérhető LENOVO LEGION SLIM 5 16APH8
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- ÚJ Dell Latitude 15 5550 - 15.6"FullHD IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB SSD - Win11 - 3 év garancia
- Xiaomi Redmi 7 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Honor X7 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest