Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    Sziasztok!

    Defenderes topikban már kérdeztem, és azt hittem sikerült megoldanom, de sajnos mégsem.
    WIN10 Home és eddig ESET AV volt a gépen. Két napja leszedtem, maradék nélkül el lett távolítva.
    A Defender be van kapcsolva, de az ikonja az óra mellett nem akar megjelenni. Bekapcsolás után (és minden bekapcsoláskor !) nem jelenik meg a Defender ikon az óra mellett. A Feladatkezelőben az 'Indításnál' ott van hogy automatikusan induljon. [kép] A Feladatkezelőben a 'Folyamatoknál' látni a Defendert. [kép] de ennyi.
    A Revo Uninstallerben az 'Autorun kezelőnél' a WindowsDefwndernél az látható az 'Állapotnál' hogy nem fut. Minden alkalommal ott kell elindítani a folyamatot, miután bekapcsoltam a gépet. Most FUT a folyamat a képen, mert elindítottam. [kép]
    Tudtok segíteni, hogy ne kelljen minden egyes bekapcsolás után a Revoban engedélyeztetni?
    Alap user vagyok és ha van ötlet akkor kérném, hogy úgy írjátok le, hogy értsem is és tudjam is alkalmazni majd.
    Előre is köszönöm mindenkinek a segítségét.

    [ Szerkesztve ]

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák