Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    Sziasztok!

    A problémám a következő lenne: Win 10 Pro 64 bit 1,5 hónapja lett újrarakva. Eleinte nem is volt semmi probléma, szépen ment az internet. Aztán elkezdett olyat művelni, hogy 10-20-30 másodpercekre nem töltöttek be az oldalak. Mivel már régóta rosszalkodott a UPC modem wi-fi téren és már sípoló hangot is adott kétszer, felhívtam őket. Rámértek és közölték, hogy itt valóban nem stimmel valami, kiküldtek technikust cserélni. Beüzemelte, mindent leteszteltünk, szépen működött wi-fi és kábelen is. Erre miután elment, megint kezdte. Ami röhej, hogy 28 MB/s-el töltök közbe, meg feltöltés is megy torrenten 1 MB-al, de az oldalak nem jönnek be. Most már van, hogy akár 1 percig sem. Ilyenkor ping-elni sem lehet semmit, totál sötétség...

    Amiket próbáltam:
    -host fájlba belelestem, hogy van-e bármi fölös sor, ami odakerült valahogy. Semmi ilyesmi.
    -beírtam goggle alapértelmezett DNS-t, hátha segít. Nem segített.
    -Lefuttattam Malwarebyte anti-malware-t és Hitmanpro-t, hátha valami kártékony teszi. Semmit nem találtak. Alapból Kaspersky Total Security-t használok...

    Kezdek kifogyni az ötletekből, és rohadtul idegesítő. Mi okozhat még ilyen jelenséget? :F

    szerk.: jah igen, Chrome-ot is tenném fel próbaképpen, az meg megáll a "várakozás a letöltésre..." feliratnál. Az online és az offline standalone telepítő is... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák