Új hozzászólás Aktív témák

  • #18193920

    törölt tag

    válasz mefistofeles #47193 üzenetére

    A megérzéseid nem biztos, hogy helytállóak.
    Mint sokan közülünk és is telepítettem dos-t nagy floppyról annó.
    Szerkesztettem config.sys-t és autoexec.bat-ot, megküzdöttem egy hangkártyáért win 3.1 alatt :D
    Végig kísértem a windows pályafutását napjainkig, és ha bele kacsintasz a blogomba, akkor látni fogod ,hogy van oprendszerem és használom is.
    Természetesen mindegyik windows-t elsők között próbáltam ki, ahogy a win 10-et is.
    Az anniversary frissítéstől vártam a nagy dolgokat, de ugyanolyan bizonytalan a rendszer mint előtte volt.
    A mikroszaggatásokat az érthetetlen várakozásokat (pl boot során az üdvözlő képernyőnél) vagy amikor a rendszer mintha nem tudna magához térni és sorolhatnám napestig.
    Sok dolgot megtudtam oldani, de egyelőre úgy éreztem, hogy ennyit nem ér ez a bizonytalan rendszer.
    Valamikor biztosan jó lesz és kicsiszolják Redmondban de amint az előzőekben kérdeztem is, ha van valami ami "tökéletes" miért alkudnék meg és miért mondanám azt, hogy "jóvanazúgy"
    Most megelőzöm mielőtt az jönne, hogy nem jól raktad fel, nem jól optimalizáltad stb tudok windowst telepíteni, tudok optimalizálni több száz alkalommal megtettem már.
    A gépem is bőven túlmutat a rendszerigényen (nem részletezem, mert akkor az lenne, hogy nagyképűsködök).
    Hát ennyi-ez van olyan, hogy az ember mellélő
    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák