Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Üdv!
    Röviden a tapasztalatok. Nálam egy 2014 júniusi Win 7-es telepítés van alapból, ez lett frissítve pont egy éve a 10-esre, és azóta is erre mennek fel az újabb cuccok. Szerencsére nagyobb gubanc eddig elkerült, mint ahogy a mostani frissítéssel se volt gond.
    Néhány apróságot kellett csak megcsinálnom, olyanokat mint. pl. az EIZO monitorom színprofilját újra felismertetni a Winnel, az Nvidia vezérlőpultban a felbontásoknál a kimeneti dinamikatartományt újra teljesre kellett állítani, mert valami miatt korlátozottra állította a Win, úgy meg elég ocsmány, mosott színek voltak, a Foobar2000-et újra belőni alapértelmezett lejátszónak, stb.
    Az Edge eddig jól működik, az új kiegészítők közül eddig csak a Translatort szedtem le, és eddig úgy tűnik használhatóbb, mint a Google fordítója, értelmesebben fordítja a szövegeket.
    Én kb. 17 gigányi cuccot pucoltam le a frissítés után a lemezkarbantartóval + a CCleanerrel.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák