Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Helopelo,

    Adott egy Asrock B450M Pro4 alaplapi hangkártya és egy újonnan vásárolt HyperX Cloud Alpha mikrofonos fejhallgató, na meg ugye Windows 10. A problémám a következő, láss csodát: a Windows nem ismeri fel a mikrofont - vagy valami megakadályozza ebben. Az anomália az, hogy a rém gagyi PUBG mobile játék PC-s emulátorjában működik a mikrofonos chat, nem kicsit jó minőségben az eddig megszokotthoz képest (volt egy 500 forintos mikrofonom, működött).

    4-5 órája szenvedek mostmár az egésszel, és nem tudom működésre bírni. Hogy lehet az, hogy a PUBG emunál működik a hang, az általánosabb Windows tevékenységeknél teljesen halott? Most beszélek Messenger, Skype hívásokról, de még a Hang vezérlőpulton belül sem vesz semmiféle jelet a Mikrofonhoz, noha csatlakoztatottnak mutatja [kép] .

    Hibaelhárító azt írja, hogy nincs csatlakoztatva mikrofon a rendszerhez (cáfolnám ugye a Pubg működőképessége miatt), próbáltam már az audio driver Eszközkezelőben történő eltávolítását, gép újraindítását, letöltöttem az Asrock oldaláról is a drivert, azzal is próbálkoztam, lett egy Realtek Audio Console-om is amiről eddig nem tudtam, de abban sem értem el említésre méltó bármit se.

    Másik gépre csatlakoztatva működik a mikrofon, szóval ezért sem gondolom, hogy a fejhallgatóval lenne esetleg probléma. Esetleg valakinek bármi ötlete, ilyen esetben mi az abszolút biztos megoldás?

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák