Új hozzászólás Aktív témák

  • kocsiska15

    tag

    válasz King Unique #109633 üzenetére

    Na itt az a probléma (azaz azért nem érted a miértjét), hogy nem váltasz nézőpontot a megértés idejére. :) Nyilván ez sokkal nehezebb ha TE érted a témát :D (tudom mert más dolgokban nekem is szokott így lenni)

    Én pl. ezzel tisztában vagyok amit írtál és személy szerint eszembe sem jutott volna hozzá nyúlni ha nem mondják.. ráadásul így, hogy csupa pozitív dolgoknak vannak feltüntetve
    És nem érzi magát az ember okosabbnak az OS-nél, csak jót akar magának és többszörösen megerősített tanácsokra hallgat.
    Persze, netes forrásokból könnyű kiválasztni a jókat - ha értesz hozzá (ugye csak akkor tudod megmondani melyik jó melyik nem), de akkor meg nyilván nincs is szükséged rá :D
    Én pl. prohardveren is nagyon új vagyok :D

    Btw egy gyors guglival az első oldalon vannak ilyen cikkek mint ez, - 2019. szeptember:
    "Fontos, hogy SSD-t semmiképp ne töredezettségmentesítsünk! Az SSD-k más elven működnek (flash chipek), mint a hagyományos merevlemezek, így ezzel a folyamattal nem csak feleslegesen írogatunk rajtuk, de abszolút nem is növeljük a teljesítményüket és ráadásul az élettartamukat is megrövidítjük."

    Na de remélem érted, hogy nem kötözködni próbálok, csak kicsit rávilágítani a sötét oldalról hogy miért is lehetnek ilyenek :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák