Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kocsiska15

    tag

    válasz kocsiska15 #109637 üzenetére

    Na jó, végül közben a lényeg felett siklottam el.. :D

    Szóval a töredezettségmentesítést visszakapcsolom havi futtatással, oké.
    De mi a helyzet ezzel a "tartalomindexelés kikapcsolása" dologgal? Tegyem vissza inkább a pipát szerintetek, illetve az önmagában elég ha visszateszem? (mármint akkor azzal vissza is állítottam és ennyi?)
    :B

  • King Unique

    titán

    válasz kocsiska15 #109637 üzenetére

    Értem én, csak erre másrészről azt lehetne mondani, hogy ha valaki nem biztos a dolgában, akkor vagy ne vágjon bele ismeretlenül az ilyen random netes okosságokba, vagy előtte inkább kérdezzen és kellően járja körül a témát. A fórumon az SSD-s topikokban, valamint ebben a topikban is volt róla szó többször, vagyis itt van helyben a válasz, nem feltétlen kell a neten kutakodni és esetlegesen fals infókat közlő leírásokba belefutni. Az pedig egy dolog, hogy az ilyen netes cikkekben egyes önjelölt szakik mit javasolnak, az viszont megint más, hogy mit pl. a Microsoft, ahol nyilván az utóbbi a mérvadóbb. Valamint ők (Microsoft) sehol nem írják, hogy SSD használatánál ezt + azt erővel ki kell kapcsolni a Windowsban, pláne W10-en, sőt egy 2009-es belsős cikkben is le van írva a W7-re vonatkozóan, hogy nincs szükség különösebb felhasználói beavatkozásra. Ezért is siralmas, hogy egyesek, egyes cikkek még 10 évre rá is olyan dolgokat terjesztenek, amik nemhogy az új, de már a régi Windowsnál is feleslegesek, értelmetlenek voltak...

    Egyébként még ha utólag is, de nagyon helyesen legalább kérdeztél, kaptál hasznos válaszokat a témában, most már gondolom tiszta minden (igen, a meghajtóoptimalizálás és a tartalomindexelés is visszakapcsolható, az alapértelmezett is a bekapcsolt állapot) és túl van tárgyalva. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák