Új hozzászólás Aktív témák

  • Beleczkil

    tag

    Sziasztok!

    27-én én is beszereztem egy x920BTt, Stirlitz barátom unszolására :) , utólag is köszi neki érte.

    Nekem mintha gyorsabbnak tűnne mint az x820 volt, de lehet csak hallucinálok :) .

    A kijelzője sokkal érzékenyebbnek tűnik, cím bevitelnél sem kell a sytlus, ujjal meg tudom oldani, pedig szép nagy tömpe ujjaim vannak, ez az x820-on nem ment.

    Viszont amit észrevettem, hogy a kijelző sokszor minimális (nem túlzottan zavaró) hullámzást mutat ha az ember hozzáér vagy ha a kütyü hátulját megfogja (x820 is csinálta csak nem ilyen szinten). Visszamentem a boltba vele azért, de miután előszedtek még 3 kütyüt, megállapítottuk az eladóval, hogy mind ilyen, vagy még jobban hullámzik. Megnéztünk másik 5"-os kütyüt is, azoknál is volt minimális hullámzás. A fólia ezt a hullámzást jelentősen csökkentette (az 5"-os Brando fóliából a rövid és a hosszú oldalon is 1-1 mm-t kellett levágni, hogy tökéletes legyen).

    Vettem hozzá TMC vevőt és fenntartásom ellenére baromi jó dolog, csak javallani tudom. Nagyon érzékeny a PNA és TMC vevő is, a lakásban kb 20-40 másodperc alatt megvoltak a műholdak és a TMC vevő is hozta az infókat.

    Eddigi 2 napos használat alatt a tapasztalatom, hogy jobb kütyü mint az x820 és megérte beruházni rá.

    "10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

Új hozzászólás Aktív témák