Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Cheesy #4794 üzenetére

    Alapvetően szerintem is így van, de ilyen formában kijelentve mégsem az... miért? Mi van ha a gamer egyik említett játékkal sem játszik? Mint pölö én, meg gondolom van még hozzám hasonló jó pár elvetemült. Jól néz ki az a 33.000 Ft értékben felirat, de az ilyen embereknek kábé 0 értéke van. Így én ezt csak egyfajta marketingfogásnak tekintem - ingyen játékhoz ingyen kredit. :U Persze akit érdekel, annak jól jöhet de nekik sem szükséglet! És abban sem vagyok biztos, hogy ők is ezt választanák mondjuk egy esetleges olcsóbb ár, alternatív játékok, stb. helyett. :N
    Az viszont biztos: erről tuti nem az iPON tehet, mivel neki csak közvetve van köze hozzá és befolyása erre kábé semmi.

    radi8tor1: ez érthető, de sajna a hülyeség / hülyék ellen még nincs orvosság. Nem lehet megvédeni azt, akiben nincs annyi egészséges bizalmatlanság, hogy látatlanban egy ismeretlen embernek - a lehetőség szerinti körültekintést is nélkülözve - előre pénzt utal. Aztán sírnak rínak egyesek, holott ha az egyetlen és józan paraszti észre épülő "elvet" figyelembe veszi... Ami túl szép, hogy igaz legyen az általában nem is az. De az emberek - tapasztalatom szerint - néha vannak olyan ostobák és az ésszerűséget kikerülve magukat is hajlamosak becsapni, így sértetti közreműködést valósítanak meg. Kvázi ők is hibásak valamilyen mértékben. Na ezt sosem tudjátok kivédeni. :(

    [ Szerkesztve ]

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák