Hirdetés

2018. szeptember 19., szerda

Gyorskeresés

(#1451) BonFire válasza ToBeY (#1450) üzenetére

BonFire
(PH! kedvence)

Azért jó, hogy a végére kiderül, hogy nem Photoshopod, hanem Elementsed van! :C

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#1452) szupermacs válasza BonFire (#1451) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Az mi?

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#1453) ToBeY válasza BonFire (#1451) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Photoshop Elements-en mutatja be,de ez a glitch működik nálam photoshop cc 2018- is...

Adobe Photoshop Version: 19.1.2 ez van fent nekem

[ Szerkesztve ]

(#1454) BonFire válasza szupermacs (#1452) üzenetére

BonFire
(PH! kedvence)

[link]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#1455) spyduck

spyduck
(PH! nagyúr)

Sziasztok!

Ilyen minőségű alaprajzokat szeretnénk csinálni. Meg tudnátok mondani, hogy melyik program tud ilyet vagy hasonlót készíteni?

[ Szerkesztve ]

(#1456) Dluinet válasza spyduck (#1455) üzenetére

Dluinet
(PH! nagyúr)

archicad

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1457) spyduck válasza Dluinet (#1456) üzenetére

spyduck
(PH! nagyúr)

Koszi! :)

(#1458) orko

orko
(tag)

érdekesség [link]

(#1459) szata.68

szata.68
(senior tag)

Sziasztok!

Keresek egy hozzáértő embert aki tudna nekem segíteni (persze nem ingyen) alap PS dolgokban.
Igazából annyi lenne a feladat,hogy normál fényképeket (arcokat) át kellene minimálisan alakítani,szépíteni.

Ha van jelentkező akkor légyszi írjon pm-et és leírom,hogy egészen konkrétan miről lenne szó.:)

Szata

(#1460) BonFire válasza szata.68 (#1459) üzenetére

BonFire
(PH! kedvence)

Megy a pü.

(#1461) freaghill

freaghill
(őstag)

Szükségem lenne valakire aki tervezne nekem matricát egy kis, 100ml-s üvegre. Aki megfelelőnek érzi magát, kérem jelentkezzen PÜ-ben, eddigi munkákat is linkelj légyszi.
Köszi. :R

Audi A3 8L 2000 ALH

(#1462) vendingo

vendingo
(PH! addikt)

Sziasztok

Lenne valaki, aki tudna nekem segíteni egy kép szerkesztésében?
Röviden: Legénybúcsút szervezek, és a menyasszony fejét rá kéne varázsolni egy erotikus képre, majd ebből puzzle-t csinálnék, amit a vőlegénynek ki kellene raknia. Nem kell profi munka, de paintal nem nagyon állnék neki ilyen dolognak, máshoz meg nem értek.
Tényleg csak valami felületes munka kellene, semmi extra, úgy is részeg lesz.
Hálám nem maradna el.

Köszönöm.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1463) BonFire válasza vendingo (#1462) üzenetére

BonFire
(PH! kedvence)

Szerintem ott fog véget érni a lakodalom, amikor ezt a menyasszony meglátja!

(#1464) vendingo válasza BonFire (#1463) üzenetére

vendingo
(PH! addikt)

Mindenki ezt mondja, de nem! Barátom esküvője lesz, én leszek az egyik tanú, ezer+1 éve ismerem őket.
A menyasszony bátyjának is említettem a dolgot, csak röhögött.

(#1465) BonFire válasza vendingo (#1464) üzenetére

BonFire
(PH! kedvence)

Majd ha a menyasszony sírva fakad az élete legfontosabb ünnepén, ami egyszeri és megismételhetetlen, akkor leszek kíváncsi rá, hányan fognak röhögni rajta! Ott az egész násznép, Janos meg a város, mindenféle ember, öreg, fiatal és gyerek. Előttük leégetni a menyasszonyt ráadásul igen durván nagyon nagy érzéketlenségre és végtelen cinizmusra vall.

Ez a poén a kocsmába való, két sör meg a zacskó mogyoró közé.

Ha az a célotok, hogy a házasság már a nászéjszakán véget érjen, akkor a legjobb úton közelítetek hozzá.

Elválni ennél sokkal kulturáltabb módon is lehet.

(#1466) BonFire válasza BonFire (#1465) üzenetére

BonFire
(PH! kedvence)

Na most képzeld el a vázolt szitut csak megfordítva. Te vagy a vőlegény és van egy magadfajta „vicces” vőfély. A te fejed kerül rá valami homoerotikus nagy falloszú fickó képére, ebből lesz puzzle, amit a friss hitvesednek ki kell rakni egy kétszáz fős, félig részeg, többé-kevésbé semmitmondó vagy vadidegen emberek előtt. Mert a feleséged nénikéje meg bácsikája meg az ángyikája meg a dédnagymamája, meg a volt kollégiumi szobatársa is ott van. És mindenki röhög, kivéve akibe szorult egy kis jó érzés, mert az vagy köp egyet, vagy otthagyja az egész cécót, mert ez megalázó!

Én férfiként is halálosan meg lennék ezért sértődve, nőként meg pláne. A menyasszony bátyja is könnyen röhög, mert őneki a húga még mindig az a kis hülye, akinek a haját húzgálta általános iskolában, meg akinek kitekerte a babája nyakát. Persze, hogy röhög, de nem ő veszi feleségül.

Ha meg már más is mondta, hogy ilyet ne csinálj, akkor lehet, hogy mégis van benne valami. Tudod mit? Dobd be a témát a Gyakori kérdésekre, hogy „Lányok, ti mit szólnátok hozzá a menyasszony helyében?” Aztán olvasd el, amit ott kapsz. Biztos lesz egy-két retardált troll, akik úgy tesznek, mintha őnekik tetszene, de azért ez nem kicsit sérti az ember jó ízlését.

És még arra is kell gondolni, hogy amennyiben a menyasszony mégse sértődik meg rajta, ott az egész násznép, akik között bizony szép számban vannak prűd emberek, vagy mélyen vallásosak, vagy bármi, akiket az ilyen szórakozás sért. Ennyit akartam róla elmondani mindössze, a többi a te dolgod. Én bármikor szívesen csinálok hasonló munkákat, de ezt speciel akkor se csinálnám meg, ha fizetnének érte.

[ Szerkesztve ]

(#1467) kdavid94 válasza BonFire (#1466) üzenetére

kdavid94
(őstag)

Lehet elsiklottál felette, de ez legénybúcsúra lesz, nem a gyerekek, meg dédmami előtt fog zajlani. Ők, meg a menyasszony valószínűleg soha nem is fogják megtudni ezt.

[ Szerkesztve ]

(#1468) vendingo válasza BonFire (#1465) üzenetére

vendingo
(PH! addikt)

Az 1001 night klubbos k.rvás legénybúcsú se végződik válással. Pont ahogy írtad, egy kocsmában fog előkerülni egy zacskó mogyoró meg egy halom pia mellett, röhögünk egy jót, aztán el lesz felejtve.
Amúgy meg én ismerem a párt, tudom meddig lehet elmenni.

Jobban átolvasva, neked szerintem nem esett le, hogy ez egy legénybúcsú, mint ahogy korábban említettem már.

Köszönöm mindenkinek a sok sok infót, privátban kaptam 2 segítséget is. :R

[ Szerkesztve ]

(#1469) ToBeY

ToBeY
(PH! nagyúr)

Hello
Mi a különbség a "flow" és az "opacity" között? Az utóbbit értem és néha használom is,de az előbbi nem tudom mivel másabb.(clone stamp-nál vagy brush-nál)

[ Szerkesztve ]

(#1470) BonFire válasza ToBeY (#1469) üzenetére

BonFire
(PH! kedvence)

A flow darabos ecsetvonast csinál, mintha mintha egy pogácsaszaggatóval mentél volna végig a rajzon, az opacity pedig folyamatos vonalat húz.

(#1471) ToBeY válasza BonFire (#1470) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Áh,köszi így már világos. :K

(#1472) ToBeY válasza BonFire (#1470) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Az mitől lehet,hogy van egy kép ctrl+t nyomok neki hogy forgathassam,és teljesen megváltozik a színe?Ilyen csúnya narancsos kontrasztos lesz az egész.
Remélem screenshoton kijön amit mutatni akarok.
alap kép
transform után

(#1473) BonFire válasza ToBeY (#1472) üzenetére

BonFire
(PH! kedvence)

Te most szívatsz? Két különböző expót mutatsz. A kettő között eltelt annyi idő, míg egy kicsit lejjebb ment a nap és felkapcsoltak pár világítást! :C Ha más nem is, a sztrádán elsuhanó autók fénycsíkjai elárulják. Egyiken jobb, másikon a bal oldalt van a fényszóró!

(#1474) ToBeY válasza BonFire (#1473) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Ez egy project psd file-ból való kép.Nem gondoltam volna hogy ez video file.De akkor külön kimentem a képet jpg-be.Egyébként a két kép között tényleg csak annyi a különbség,hogy nyomtam ctr+t (semmi művelet nem történt)

(#1475) attilasd válasza ToBeY (#1472) üzenetére

attilasd
(őstag)

Ez biztosan két különböző kép. Nézd csak meg a felhőket... :)

HP Elitebook 8470p & LG G Pad 8.3 & LG Optimus F6 & Xiaomi Mi Speakers

(#1476) BonFire válasza ToBeY (#1474) üzenetére

BonFire
(PH! kedvence)

Programhiba. De csak nálad. Még soha nem hallottam hasonlót.

(#1477) ToBeY válasza BonFire (#1476) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Közben rájöttem (vagy is jobban elolvastam a tutorialt...) hogy Cinemagraph...így már világos miért másabb a két kép.

(#1478) ToBeY válasza ToBeY (#1477) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

És még volt hozzá külön egy mp4 file amit eddig nem töltöttem le... :B

(#1479) ToBeY válasza BonFire (#1476) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Szia
Hogyan lehetne kivágni hajat zavaros (nem egyszínű szürke háttértől)? Talán alávágni egy szürke solid colort?
Próbáltam te tutorial-od alapján színmaszkolással,de hát ott is szürke a háttér,így jól elkülönül az alanytól.

[ Szerkesztve ]

(#1480) kdavid94 válasza ToBeY (#1479) üzenetére

kdavid94
(őstag)

Ilyenkor sok esetben újra kell rajzolni rá a hajszálakat: [link]

Én úgy szoktam csinálni, hogy a select subject-et használva jelölöm ki, quick selection tool-lal pontosítok rajta, majd refine edge.
(Utóbbinál fontos, hogy a klasszikus refine edge, nem az új select and mask. A select menüben érhető el, ha a shift-et lenyomva kattintasz a select and mask-ra.)

Itt először a hajjal nem foglalkozom, csak a többi résszel, az Adjust Edge opciókkal játszva. (A remember settings-et nem szoktam bekapcsolni, az output to pedig layer mask-ra legyen állítva).
Majd leokézom, megnyitom a refine edge-t megint és a haj szélén végigmegyek rajta. Alul a Decontaminate Colors-t érdemes lehet bekapcsolni.

Utána a létrehozott maszkon a Dodge és Burn tool-t használva finomítok még rajta (előbbi highlights, utóbbi shadows-ra legyen állítva, az exposure helyzet függő). Ha esetleg eddig nem tetted, akkor érdemes egy új, egyszínű réteget létrehozni ez alá, hogy jobban lehessen látni mit csinálsz.
Ha a layer style-nál bekapcsolod a stroke-ot (size: 1, position: center), akkor láthatod ha esetleg a háttéren ki van még jelölve valami, aminek nem kéne.

Arra a célra, amire nekem kell, általában elég szokott ez lenni. Ha mégsem, akkor jön a linkelt videóban lévő haj rajzolás.

[ Szerkesztve ]

(#1481) BonFire válasza ToBeY (#1479) üzenetére

BonFire
(PH! kedvence)

Igen. Csak az újrarajzolás segít, amit könnyű elrontani és természetellenessé tenni, még digitalizáló táblával is. Nekem nincs túl nagy gyakorlatom ebben, tehát igyekszem a képet úgy elkészíteni, hogy később könnyebb könnyű legyen kivágni. Persze sok kép eleve nem azzal a céllal készül.

(#1482) ToBeY válasza BonFire (#1481) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Köszi,akkor inkább megpróbálom újrafényképezni egy sima egyszínű fal előtt,hogy aztán könnyen le tudjam választani az alakot a háttérről.

(#1483) BonFire válasza ToBeY (#1482) üzenetére

BonFire
(PH! kedvence)

Jó, de a faltól jó távol legyen, mert ha mögé kerül az árnyéka, ami vakunál garantált, akkor az megint szopóág.

A legjobb DSLR-rel tág rekesszel nagy zoommal távolról portrézni, így a háttérben lévő dolgok nagyra nőnek és kellőképp homályosak lesznek hozzá, hogy szépen le lehessen választani őket a képről. >>PÉLDA<<

Ha csak telefon van, az nem a legszerencsésebb a nagy látószög miatt, de nem teljesen lehetetlen a dolog.

(#1484) ToBeY válasza BonFire (#1483) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Telefon van csak kéznél(s8 1.7 blende szelektív fókusz),de azt leteszem valahová így valamennyire le lesz választva a háttér. Az erkély barnás hátterén meg tudom csinálni,amikor felhősebb idő (szórt fény) van.
Én így gondoltam.legalábbis.

(#1485) jjeahh

jjeahh
(PH! nagyúr)

Hi! Rég jártam erre, de most nagyon elakadtam valamin, hátha tudnátok ti segíteni... Adott egy fesztivál, aminek az egész arculatát, plakátokat, stage pass-t, bannereket, mindent én tervezek meg, persze nem kell semmi extrára gondolni, amatőr vagyok :D . Illetve évekkel ezelőtt megterveztem már és minden évben csak átvariálom a színeket, meg átírom a szöveget és kimentem újra. Viszont... idén a szöveg egy része nem egyszerű szín lenne, hanem egy narancs-vöröss mintázatot venne fel (példa), ezt képtelen vagyok Illustratorban egyszerűen megcsinálni, ezért Ps-ben álltam neki a dolognak valahogy így. A gond csak az, hogy a bannerek stb méreteit nem tudom... ezt a régi illusztratoros munkákon valahol meg lehet nézni? Illustratorban van egy olyan opció, hogy document setup, de ott sem írja a méreteket. Vagy valahogy meg lehet ezt a textúrázott szövet dolgot Ai-ban oldani egyszerűen? Ps-ben is kissé macera, mert ha megcsináltam többé nem lehet átírni a szöveget.

[ Szerkesztve ]

Flickr: goo.gl/Oinpxa | Fb: facebook.com/n.barni | Insta: n_barna

(#1486) Met válasza jjeahh (#1485) üzenetére

Met
(PH! kedvence)

Illuban Shift+O az artboard méret megnézése.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1487) jjeahh válasza Met (#1486) üzenetére

jjeahh
(PH! nagyúr)

Kösz!

Esetleg tudtok arra megoldást, illustratorban hogy lehetne ezt kivitelezni? Sokkal egyszerűbb lenne ha maradhatnék Ai-ban.
+1 kérdés, az előbb lemaradt: miért van az, hogy illustratorban a fekete sosem lesz olyan sötét fekete, mint Ps-ben? Ergo minden kopottabb.

[ Szerkesztve ]

(#1488) Met válasza jjeahh (#1487) üzenetére

Met
(PH! kedvence)

Clipping mask-nak használod a szöveget a gradient fölött, a text meg marad szerkeszthetőnek.

Ps-ben véletlenül nem RGB-ben dolgozol?

(#1489) jjeahh válasza Met (#1488) üzenetére

jjeahh
(PH! nagyúr)

Gondolom igen, de fogalmam sincs hol kéne megnézni :DDD

Ez a clipping mask is magas nekem, találtam ilyent Ps-ben és Ai-ban is, de mindkettő fura dolgokat művel, nem értem :D

(#1490) kdavid94 válasza jjeahh (#1487) üzenetére

kdavid94
(őstag)

Preferences-nél van alul olyan, hogy Appearance of Black.

Röviden az a lényege, hogy C0, M0, Y0, K100 fekete papírra nyomtatva fakóbb, mintha több színből lenne keverve, ezt szimulálja az Illustrator, ha Accurate-re van állítva.

De nem minden esetben érdemes használni a "rich black"-et, itt egy írás róla kicsit bővebben: [link]

(#1491) BonFire válasza jjeahh (#1489) üzenetére

BonFire
(PH! kedvence)

Mert neked nem a Clipping Mask kell, hanem a Transparency Mask, ami pont az ellenkezőjét műveli! Neked egy téglalapból kell átlyukasztanod a szöveget, nem pedig egy színátmenetet belevágni egy alakzatba. A Transparency Mask ugyanaz, mint a Photoshopban a Layer Mask. Fehértől feketéig 256 fokozatban tudja átlátszóvá tenni a belekerült tartalmat. Ez esetben fogod a kitöltött téglalapot, fölé rakod a szöveget, majd a kettőt kijelölve létrehozol egy Transparency Maskot a Transparency palettán. A fekete mindent elrejt, a fehér mindent megmutat. De lényegtelen, hogy a betű fehér, mert invertálni is lehet a maszkot, illetve klippelni, ami pont az ellenkezőjét csinálja: nem betű alakú lukakat vág a téglalapba, hanem a téglalapot vágja bele a betűbe, akár csak a Clipping Mask. Két pici checkbox van, hogy variáld ezeket a beállításokat. Neked ha a betű fekete, egyiket se kell kipipálni. Ha a betű fehér, akkor max az Invert Maskot.

Leírva bonyolultabbnak tűnik, mint valójában. Tegyél be egy fényképet egy rétegre, lakatold le, aztán új rétegre meg tegyél egy téglalapot, afölé pedig a szöveget. Aztán szórakozz el vele; nem nehéz. Ha jól csinálod, hasonló eredményt kell kapj:

Ha kellőképpen elvetemült vagy és némi dropsedót is szeretnél rá, arra nincs mód, nem úgy, mint Photoshopban. Illetve csak úgy lehet, ha ténylegesen kivágod a szöveget a téglalapból görbeműveletekkel. Ekkor viszont megszűnik szerkeszthető szövegnek lenni. De ez már úgyse kell, csak túlmagyarázom. ;)

Ezt a tutorialt, ha nem tévedek, Perhiniák Marci csinálta: sajnos nem magyarul, de attól még érthető: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1492) jjeahh válasza kdavid94 (#1490) üzenetére

jjeahh
(PH! nagyúr)

Nálam nem változik első blikkre semmi ezzel, bár tuti valamit rosszul csinálok.

BonFire: Wow, ezzel megmentetted az életemet, köszi! :D :R

(#1493) Met válasza BonFire (#1491) üzenetére

Met
(PH! kedvence)

CS5-ben nem találok Transparency Mask-ot.
Clipping Mask-ot kipróbáltam, megkapja a szöveg a gradient kitöltést és még módosítható is marad.

(#1494) BonFire válasza Met (#1493) üzenetére

BonFire
(PH! kedvence)

Mindig is volt benne, már cs5 előtt is. Csak lehet, hogy másképp hívtak. Mondjuk Opacity Masknak. Az Appearance palettán keresd.

(#1495) ToBeY

ToBeY
(PH! nagyúr)

Hello
PS-hez van valami ajánlott monitor?Mire kell figyelni vásárlásnál? 27" méretűt szeretnék,és valószínű hogy samsungot.

Tudom,van egy ilyen topic,de az halott...

[ Szerkesztve ]

(#1496) Sspot válasza ToBeY (#1495) üzenetére

Sspot
(senior tag)

Már miért lenne ez halott?

Don't roam around the forest looking for a fight, Tenno. Ivara is always on guard.

(#1497) ToBeY válasza Sspot (#1496) üzenetére

ToBeY
(PH! nagyúr)

Bocs igazad van benéztem,úgy láttam 04.20 az utolsó post :B

(#1498) Winner_hun

Winner_hun
(Webcaritas)

Erre a makk helyére ezt valaki be tudná nekem varázsolni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1499) Met válasza Winner_hun (#1498) üzenetére

Met
(PH! kedvence)

Így jó?

(#1500) Met válasza Met (#1499) üzenetére

Met
(PH! kedvence)

Kicsit javítottam rajta

[ Szerkesztve ]

(#1501) Winner_hun válasza Met (#1500) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)

Árnyékkal és árnyék nélkül is jó. Kicsit olyan érzésem van mintha a jobb kezébe belevágna az, amit fog. Egy kicsit lehetne kisebb / eltolódhatna jobbra a waze logó, tán még a mosoly is jobban látszódna akkor.

(#1502) Met válasza Winner_hun (#1501) üzenetére

Met
(PH! kedvence)

(#1503) Winner_hun válasza Met (#1502) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)

Kiváló, köszönöm:R
Illetve:B kb. 100-100 pixelnyi átlátszó hátteret még légy szíves adj neki, mert ahova szánom ott levágja a kép szélét. Nem tudom hogy van-e maximális képméret és akkor azt is levágja vagy átméretezi-e, ezt még kitesztelem.

Kicsitnyítve sajnos nem látszik ilyen jól, világos a mókus is meg a logó is. A szőrzetén a ph-s avataromhoz hasonlóan tudnál egy kicsit barnítani? Ennyire barna nem kell, de jobb lenne ha a logótól kontrasztosabb lenne. Illetve ha a waze logó még egy kicsit kisebb és jobbra csúsztatva helyezkedne el, sötétebb kontúrokka, az tán segítene. Ha picit vastagabbak a vonalai az se gond.
A kerék lehet belül fehér.

[ Szerkesztve ]

(#1504) Met válasza Winner_hun (#1503) üzenetére

Met
(PH! kedvence)

itt meg a +100-100 px nélkül

[ Szerkesztve ]

(#1505) Winner_hun válasza Met (#1504) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)

Sokkal jobb így:R Az orra még épp kilóg de nem számít, ez már elmegy. Nem teljes barnulásra gondoltam hanem valami ilyesmire, de azt hiszem jó lesz ez így. A kerék közepét még kérném szépen fehérre és kész. Vagy ha még nem mentem az idegeidre akkor a külső kontúrt kicsit vastagabbra úgy, hogy az kifele hízzon, a fehér résznek ne menjen a rovására. A szem és a kerék is lehetne egy picit nagyobb, illetve a száj is vastagabb (előbbi felfele, utóbbi lefele).

[ Szerkesztve ]

(#1506) Met válasza Winner_hun (#1505) üzenetére

Met
(PH! kedvence)

(#1507) Winner_hun válasza Met (#1506) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)

Jó lesz, köszönöm, csak a 100-100 pixelnyi átlátszó terület hiányzik a széleiről.

(#1508) Met válasza Winner_hun (#1507) üzenetére

Met
(PH! kedvence)

Oldalankét 100 vagy összesen 100?
594px széles volt, ez 694 széles.

[ Szerkesztve ]

(#1509) Winner_hun válasza Met (#1508) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)

Így most kiváló, köszönöm:R

(#1510) Met válasza Winner_hun (#1509) üzenetére

Met
(PH! kedvence)

nm

(#1511) BonFire válasza Met (#1510) üzenetére

BonFire
(PH! kedvence)

Látom, nagyon ráérsz! :DDD

(#1512) BonFire

BonFire
(PH! kedvence)

Ha már itt vagyok…

Tudtok bevált Stock fotó oldalakat ajánlani? Legalább egy tuti kéne, ahol kapok is az előfizetésért cserébe valamit. Ahol nagy és bő a választék, és tűrhetőek az árak. Olyan is megfelelne, ahol alkalmanként lehet licencelni egy-egy képet, amikor éppen arra szükség van, nem pedig fenntartani egy előfizetést, ha nincs rá szükség. Ez utóbbi még jobb lenne.

(#1513) Met válasza BonFire (#1512) üzenetére

Met
(PH! kedvence)

Nem nagyon ismerem ezeket az oldalakat.
Cégnél 123rf-ről szoktunk venni néha, ott kredit rendszer van.
Veszel x kreditet, a képek meg mérettől függően x kreditbe kerülnek.

(#1514) BonFire válasza Met (#1513) üzenetére

BonFire
(PH! kedvence)

Köszi, majd szétnézek rajta. Úgy látom, eléggé vegyes a felhozatal, sok az amatőr kép. Olyat én is tudok csinálni. :DDD De legalább bőséges a választék.

Cserébe ezt most csak úgy itt hagyom. :))

(#1515) Met válasza BonFire (#1514) üzenetére

Met
(PH! kedvence)

Mikre nem képes az MS Word :D

(#1516) BonFire válasza Met (#1515) üzenetére

BonFire
(PH! kedvence)

Hallod! De egy falu 25 éves várossá válási évfordulójáról van szó. Egy olyan eseményről, amin majd lehet nosztalgiázni, és a jövőben elővenni a korabeli dokumentumokat, hozzá kapcsolódó emlékeket. És ennyi marad belőle. Pedig ha mondjuk Bunyós Pityut kihagyják a programból, az ő gázsijából egy tisztességes plakátot lehetett volna csináltatni az alkalomra. De ez így tiszta szégyen.

Mellesleg ettől még mindig egy tetű falu marad, de azért tényleg adhatnának magukra ennyit!

(#1517) Sspot válasza BonFire (#1514) üzenetére

Sspot
(senior tag)

Képcím... :DDD
Vagy fájlnév...

[ Szerkesztve ]

Don't roam around the forest looking for a fight, Tenno. Ivara is always on guard.

(#1518) BonFire válasza Sspot (#1517) üzenetére

BonFire
(PH! kedvence)

Így mentettem le, mert a Facebook által felajánlott kétszázhuszonnégy jegyű számkombináció nem mond valami sokat. :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#1519) alok válasza BonFire (#1514) üzenetére

alok
(lelkes újonc)

De legalább kiegészült főzőversennyel ;-)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.