Új hozzászólás Aktív témák

  • herrká

    senior tag

    válasz #46824192 #145578 üzenetére

    Kb 8 éve költöztünk egy kis faluba a városból. Itt csak tréhom van. Egyik szomszéd mondta, hogy 250-es net van az utcában. OK. Rendelem a szolgáltatást, azt mondja a telefonban az ügyintéző, hogy az adott házszámon csak 30-as net elérhető! ??? Hát, de a szomszédnál és a túloldalon is 250-es van! Sajnálja, nálam akkor is csak 30-as! (lehet 50-es?, pontosan nem emlékszem) Akkor hagyjuk! Bementem a tréhom irodába a városba. Elregéltem, hogy mit akarok. Nézik, hát bizony az adott házszámon nem elérhető a 250-es net! Ők sem értik miért, de az egész utcában ezen a házszámon csak a 30-as mehet! Mutogatták a lakcím alapján kereshető adatbázist, tényleg az volt ott. Minden szomszédnál meg a 250-es! Végül előkerült valami góré, kiküldött egy szerelőt. Az jót nevetett mikor kijött, hogy milyen hülyék odabent, meg "fent", mert ez már nem az első eset, hogy valami gixer miatt kimarad egy-két ház a listából! Természetesen elérhető a 250-es net! Persze a telefonos szerződés nem működött. Továbbra is ragaszkodtak hozzá, hogy nem lehet nálunk ilyen net! Újra az iroda, és ott a szerelővel történő konzultáció után, sikerült megrendelni a szolgáltatást! Utána még párszor ránéztem az utca keresőben, továbbra sem volt elérhető nálunk a gyors net az adatbázisuk alapján!

Új hozzászólás Aktív témák