Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Picit hulla vagyok. Fáradtan aludtam el és szinte azonnal amint leért a fejem. Még édest sem tudtam kivárni hogy mellém bújjon miután cuncikát lefektette az ágyikójába.
    A tegnapi naplóbejegyzésemből kimaradt az hogy tálti hétfőn szervizben volt. A kerékcsapágyak olyan szinten meg voltak halva hogy egyszerűen darált a jobb eleje kanyarodás közben.Ezt nem lehetett tovább halogatni. Mivel annyira le voltak harcolva a csapágyak elnyírták a féltengelyt is így azokat is cserélni kellett. Ez a kis akció 52 rugóba fájt...NYAMI! Még jó hogy amúgy sem vet fel a pénz minket.Konkrétan alig van pénzünk.
    Tegnap cserepet vágtam míg Zoli a szerkezetet fejezte be. Ma ha minden jól megy befejezzük a zöme cserepezést. Talán pici marad holnapra de az már tényleg a befejező simítások lesznek.
    Cuncika egyre felszabadultabban viselkedik. Velem is teljesen rendben van a kapcsolata. Esténként megy a nagy hancúrozás. Imádom ŐT és ÉDEST!! Egyre kevesebbet gépezek. Nagyon kevés időm van a családra és abból nem akarok gépezésre pazarolni.
    Tegnap hazafelé be kellett ugranom mamihoz mert nem tudták beindítani a fadoboz gépet. Sajnos úgy néz ki behalt a vinya..Beszélgettünk is pár szót. Nyugodt volt. Tudtunk picit mélyebben is beszélgetni az életéről és az enyémről is. Neki nem teljesen úgy alakulnak a dolgai mint nekem. Hiába van meg mindenük mégis..Talán nem azt kapta az 1 hónapos kapcsolatból amit várt tőle. Mondjuk állítása szerint ennek ő az oka. Vannak kiborulásai amik mérgezik a kapcsolatát. Ezt neki kell magában rendeznie. A kezdeti fellángolás elmúlni látszik és a napi gondokkal kell már neki küzdenie ami nem egyszerű feladat. Szerencsére én abba jöttem amire számítottam. Illetve jobb is. Nyilván mögöttünk áll már 3 év....
    Más most nem jut eszembe.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák