Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Kicsit fáradtan ébredtem. Gyermekeim nálunk aludtak és ők aludtak a nagyágyon a helyünkön mi pedig cuncika ágyán. Vagyis ott feküdtünk le de inkább kivettük a szivacsot és a földre fektetve azon aludtunk. Hát mit ne mondjak.. Elég keskenyke volt az a szivacs kettőnknek. Azért eltelt az éjszaka.
    Gyermekeimet hazafelé vettem fel . Érdekes mert nagyon jól érzik magukat nálunk. Nyoma sincs annak hogy édest esetleg utálnák azért mert az anyjuk helyére lépett. Ennek nagyon örülök. A szobájukat ma fogjuk befejezni egészen. Tegnap délután édes dolgozott és nem akartam nélküle belekezdeni a bordűr ragasztásba. Azt szeretném ha közösen ragasztanánk fel. Szóval ma ha felébrednek a gyerekek akkor reggeli és boltbamenés majd bordűrragasztás következik. Szerintem utána lemegyünk a térre ide a ház mögé és a Zoliék 2 rc. tankjával fogunk játszani. Mármint a gyerekek... :P :B
    Mami 3 felé fog értük jönni és remélem kisvártatva érkezik a harmadik gyermekem haza. Már nagyon várom őt is!!! Borzasztóan hiányzik cuncika!!!!!
    Tegnap cserepeztünk. Ha minden jól megy 2-3 nap és befejezzük.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák