Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Tegnap egyedül meloztam.Zolinak családi dolga volt.Mivel készültünk rá igy bőven volt dolgom.Annyira ugrott oda reggel hogy Elhozta a csavarokat.1 szépséghibája volt a dolognak, mégpedig az hogy egy darab anyacsavart sem hozott.Lehet az üzletben keverték el amikor összekészitették.Helyette a ragalja támasztó szerkezetet készitettem.Ez egy 70centi hosszuságú szarufaanyag aminek a végén lévő feles lapolás beleillik a szarufa végén található feles lapolással igy a suly nagy részét ezen keresztül a falnak van közvetitve.Máshol ez egy sima deszkaanyag ami bőven elég de itt a mérnök ur külön kivánságára atomvillanásbiztosra készitjök a tetőt.Mondjuk fel is számoltuk neki ezt az "enyhe" pluszmunkát.66 darabból elkészitettem 44-et.igy már "csak" 22-t kell elkészitenünk.Ma a belső konytyot fogjuk csinálni.Jó volna ha ma el tudnánk késziteni a hátsót és holnap az elsőt mert akkor esélyünk lenne befejezni vagy a héten, vagy legkésőbb jövő hét elején a tetőszerkezetet.Akkorra beszéltem meg a tulajjal hogy ad pénzt.Természetesen ez nem garancia arra hogy kapnk is de esélyes.Jó volna karácsony előtt egy kis pénzhez jutni.
    Tegnap reggel végre valahára befejeztem a Far cry2-t.Mennyei boldogság lett rajtam urrá.Szerintem ez az a játék amit többet nem fogok végigjátszani.Bááár soha nem mondom azt hogy soha.
    Lehet nekiállok a stalker clear sky-nak.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák