Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.
    Durva ébredést éltem ma reggel meg.Új csörgő orát vett mami mert a régi hol csrgött hol nem.Hát ez valami brutális ahogy csörög!!!!Amikor megszólalt hirtelen azt sem tudtam hogy mi ez.Légósziréna vagy mi?Ugy kipattant a szemem mint a pinty.Jó nagyot rávágtam a tetejére amitől elhallgatott.Nagyon masszív óra igy meg sem kotyant neki az ütés.A tetején van egy hosszu gomb azzal lehet hatástalanitani.Akkor még nem tudtam hogy csak 3-4sec-re.Elengedtem és kisvártatva ujra megszólalt. akkor kapcsoltam le a hátuljn a kapcsoloval.Na ez lesz az az óra amin biztosan nem fogunk elaludni.Talán a szomszéd sem....
    Tegnap ahogy jósoltam, befejeztük délre a garázstető szerkezetét és délután lelambériáztuk a ragalját.Ma lécezni fogunk és ha befejeztük akkor OSB-lapozásnak is nekiállunk.Ma ketten fogjuk tolni mert Tibi megy kiválogatni a faanyagot a következő munkánkhoz.
    Végre nagynehezen összeszedtem Zoli gépéhez minden cuccot.Vagyis a proci-ház-DVDiró ma kerül megvételre.Ha nem leszek nagyon fáradt akkor ma összeszerelem neki.Telepiteni majd vasárnap telepitek....
    Szép napot mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák