Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Tegnap nagyon szarul voltam. A nátha hirtelen maga alá gyűrt és alig bírtam fent lenni. Mára már jobban vagyok.
    Mivel minden munkalehetőséget fel kell kutatnom amit esetleg be tudok vállalni felvettem a kapcsolatot iwiwen a nővéremmel. Elég nehéz bármit is írni olyankor amikor jó pár éve nem beszéltünk egymással. A férje kőműves és külföldön dolgozott. Sajnos már nem dolgozik ott pedig arra számítottam hogy esetleg ki tudna vinni pár hónapra. Annak ellenére hogy nem tud segíteni valamiféle közeledés megkezdődött közöttünk. Ha más nem, legalább normalizálódik a viszony közöttünk. Ő szorosan tartja a kapcsolatot anyámmal akivel nem beszéltem 15 éve és esetleg azon a vonalon is lehet valami enyhülés. Ennyire azért ne rohanjunk előre.
    Édes szerelmem álomszép ahogy ott fekszik az ágyban. Ma valahogy szerelmesebben ébredtünk mindketten. Sajnos ma is dolgozik délelőtt. Legközelebb kedden lesz szabados amikor az oviban is szünet lesz.
    Még egy munkalehetőség van ami ottalvós lenne és mivel nem nagyon van más lehetőségem ezért be kell vállalnom azt is. Remélem még nem töltötték be azt az állást.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák