Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Cobra. #5524 üzenetére

    Már rengeteg dolgot kipróbáltam egyrészt magamtól másrészt mert az APC kérte.
    Tehát az alap helyzet: APC Back-UPS BE700GR szünetmentes táp
    Masterben a számítógép (Adata HM-650-es tápom van), mellette lévő 3db akkus konnektorban a modem, router, LCD
    A master álltal vezérelt konnektorban a genius HF-5000 van, a másik kettő üres, mellette pedig egy venti, az ugye csak sima konnektor nem master által vezérlet. Remélem világos. :R
    A hiba: Beállítok valamit a szoftveres felületen belül, tegyük fel 15 perc a ki és 8 másodperc a bekapcsolás abban az esetben ha a master fogyasztása 25W alá csökken. A probléma az, hogy amikor elkezdtem ezt használni minden jó volt, egy napra rá megkattant és a 15 perc kb 50 másodpercre módosult, a 8 másodperc pedig maradt ennyi. Azt tudni kell, hogy totál össze vissza kapcsolgat ki és be ha variálom az értékeket. PL: a 20 perces BE kapcsolás a valóságban kb 1 perc, ha a 20-at 99-re módosítom akkor szinte rögtön kapcsol a gép indulásával. Minél kisebbek az időpontok annál pontosabban reagál, de ez sem igaz teljesen, csak jellemzően.
    Próbáltam a masterbe 150W-os tungsram izzót dugni mert az hatásos fogyi, de minden változatlan, próbáltam másik gépen a korábbi szünetmentest friss szoftverrel az APC oldaláról, úgy sem jó.

    Beállítások a korábbival és az újjal is:
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

    Az APC elég sok beállítási formát kért ezeken kívül azokkal is FAIL lett a vége. A fenti képeket kérték amúgy tőlem. Az új színre szagra ezeket produkálja mint az régi! Miután leírtam a kért beállításokra a jelenséget azonnal küldték az újat. A két gépen két különböző OS van, egyiken 32 bites a másikon 64-es win 7 pro hu. Hirtelen ennyi jut eszembe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák