Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Yllgrim #24368 üzenetére

    Én négyszer futottam neki a Cutlass-nek, mind a négy alkalommal pilótafülkéig bontottam a gépet. :DDD

    Majd elválik. Nem hiszem, hogy olyan sok beragadt cucc lesz, vagy hogy bármelyiket is olcsóbban kéne majd adniuk a vételi árnál, ha már küszöbön a megjelenés és hatalmas az igény. Arról nem beszélve, hogy megjelenés után csak boltban nem lehet majd kapni hajókat, a szürke piac ugyanúgy élni és virágozni fog, mert lesznek bőven, akiknek nem lesz idejük kitermelni a hajók árát, viszont lesz pénzük kifizetni.

    (#24371) Yllgrim: Ne is mond... Azóta csorog a nyálam a le nem fordított Diablo regényekre, mióta átrágtam magam a 3 magyar nyelvűn ~10 éve. Csodálatos világ az. Jobban élveztem a könyveket még a játékoknál is.

    Pár hónapja végeztem az Enciklopédia Galaktikával, na az se volt gyenge eresztés. Két hétbe tellett túltennem magam azon a letargikus hiányérzeten, ami a 3200+ oldalnyi történet végeztével rám telepedett. Azóta is időről időre eszembe jut egy-egy jelenet és elő kell vennem az adott kötetet, hogy újra elolvassam.

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák