2019. április 22., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-08-08 19:59:43

IT café

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

(#23551) Dictator^ válasza Dictator^ (#23550) üzenetére

Dictator^
(PH! kedvence)

Az anyjukat az ilyen gyökereknek már...

Videó róluk

A fejét élve letekerném az emberről ha épp így ölnének meg és itt lennének mellettem.

A kör végét kivárták a sziklában, majd rájuk ment egy srác, akinek a társát a sziklából lötték ki.. majd terelgettek állandóan, így aki ráfutott, azt nem nekik kellett megölniük. Persze a végén nyertek.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#23552) niof válasza Dictator^ (#23551) üzenetére

niof
(őstag)

Hát, ennyire durvát még nem is láttam. Remélem ment a report! Lehet a videót érdemes lenne elküldeni valami hivatalos PUBG oldalra.

Amúgy én ha megtudnám, ki ez a nyomorék, levágnám a farkát. Kb. az lenne az ilyeneknek a megfelelő retorzió...

[ Szerkesztve ]

"A zene a káoszból rendet teremt; a ritmus a széttartót egységbe fogja; a melódia a megszakítottat folytonossá varázsolja; a harmónia az össze nem illőket összeegyezteti. Yehudi Menuhin

(#23553) Dictator^ válasza niof (#23552) üzenetére

Dictator^
(PH! kedvence)

Az a vicces, hogy múlt évben volt már ilyen cheat, ahol ugyanúgy a sziklában vártak minket (squadban). Nagyon nem is titkolták, hogy csalnak, mert ott az aim is elég durván ment, illetve volt, hogy a házakon is átszaladtak.

Csak gusztustalan az, hogy már 1 éve volt ilyen cheat, és még mindig képesek ezt kihasználni.. ahelyett, hogy kevesebb lenne, csak több van.

Durván 2-3 napig nem voltam bent játszani, azóta kb. 5 üzenet jött a kitiltott playerekről.
Tudom TPP-ben sokan vannak, de nem kéne alapnak legyen, hogy a cheaterek miatt kelljen nekem menekülni más módba.

[ Szerkesztve ]

(#23554) Segal válasza Dictator^ (#23553) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Kicsit irigyellek mert te 2 jatekot is kaptal a penzedert:P
En mar reg feladtam volna a reportolast meg engem ennyien meg sem talalnak a statjukat meg vegkepp nem nezegetem a gyilkosaimnak de durva a kitartasod:DD

(#23555) Dictator^ válasza Segal (#23554) üzenetére

Dictator^
(PH! kedvence)

Hidd el, hogy inkább játszanék nyugiban, minthogy ezeket a sz@rokat kéne figyeljem. :)
Viszont egy idő után annyira idegesít, hogy mindig van egy ilyen hülye kínai aki keresztbe tesz nekünk...
Az elején amikor még ennyi cheaterrel nem találkoztam, akkor még felvettem őket, meg posztoltam a pubg zendesk oldalon, de igazából sz@rtak rá.
Azóta csak azt mentem ki, ami tényleg vicces..
Idő meg van rá, mert a PUBG.op.gg nyitva van a háttérben, csak a nevét rittyentem be.. (főleg ha a társam még él :P )
Egyedül a dupla reportra nem marad időm, mert ha többen vagyunk, akkor a legtöbben nem akarnak replayből még reportolni, hanem már mennének a következő csatára.. (elvileg ha játék közben reportolsz, és utána a replayből kikeresed a srácot, akkor azt is felszámolja egy második reportnak) :U

Ma már nem, de talán holnap indítok egy PUBG-t, kíváncsi vagyok hány ember fog repülni azóta mióta nem léptem be :D

[ Szerkesztve ]

(#23556) Csokishurka

Csokishurka
(senior tag)

Tudom sokaknak nem nagy cucc de nekem életem lövése volt :C

[link]

"Have you ever dance with the devil in the pale moonlight?"

(#23557) Grave444 válasza Csokishurka (#23556) üzenetére

Grave444
(PH! nagyúr)

Szép lövés. :K

Bár tény hogy nem túl ritka az ilyen.

(#23558) Csokishurka válasza Grave444 (#23557) üzenetére

Csokishurka
(senior tag)

Köszi, igen tudom :D
De még mindig nehezemre esik belőni hogy mennyivel kell elé lőni...
Meg az a retek spray control...

(#23559) PeL válasza Csokishurka (#23556) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Akkor én is mutatok már egyet tegnapról, igaz nem volt nagyon messze tőlem az ellenfél de nem szoktam ilyen "lazán" lődözni :D Sajna demo replay miatt megint nem túl látványos, élőben jobban nézett ki: [link]

Ez meg egy hónapja történt: [link] (itt az első perc után el lehet tekerni 3:28-hoz, ott kezdődik a második lényegesebb rész, a köztes rész rizsa :D)

[ Szerkesztve ]

(#23560) Grave444 válasza PeL (#23559) üzenetére

Grave444
(PH! nagyúr)

Ilyenkor azért sajnálom, hogy mi haverral nem videózunk. :B

Szerintem akármelyik nap játszunk lövünk legalább ilyeneket távolra, amilyet Csokishurka küldött. Sokszor van hogy kiszedjük ennél messzebbről a futó squadot. :U Ugyan nem számít, de haver bal kezes. ;]

Tegnap Erangelen a vége fele bementünk egy garázsba, mert két oldalról lőttek karral és m24-el. Azt hittük egy duo van felettünk, közben kiderült még ketten ránk futnak, a másik kettő a lépcső sarkába kempelt, felmentünk és egyikőnk se tudták még knockolni se, na azt kellett volna látni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23561) DiszNóÓl

DiszNóÓl
(fanatikus tag)

Ha már mindenki m24-ezik [link] :U

[ Szerkesztve ]

HATER

(#23562) PeL válasza Grave444 (#23560) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Tipp: Ha nincs is bekapcsolva a demó felvétel, ha meccs végén mielőtt kilépnél a menübe ALT+F4-el bezárod a játékot akkor lementi a kör demóját ugyanúgy mintha be lenne kapcsolva és utólag fel tudod venni. Én is csak akkor csinálom ezt ahol lövök valami jobbat :D Abból meg ki tudod vágni ezeket, persze nem lesz olyan pontos minden mintha "LIVE"-ban vetted volna fel, mint nálam a shotisnál már az ajtó mögött adta be az utolsó killt :D

(#23561) DiszNóÓl

Nice! :D

[ Szerkesztve ]

(#23563) Segal válasza PeL (#23562) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

+Grave
Nvidia vga-tok van abba 2-3 kattintas beallitani es felveszi magatol az osszes knockot, killt, halalodat mindent...

[ Szerkesztve ]

(#23564) Csokishurka válasza Grave444 (#23560) üzenetére

Csokishurka
(senior tag)

Én sem videózok, reaplyből visszanéztem és felvettem relive-al.

(#23565) PeL válasza Segal (#23563) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Nekem nincs feltelepítve az Experience, nem használtam sosem.

(#23566) Grave444 válasza PeL (#23562) üzenetére

Grave444
(PH! nagyúr)

Nekem se Experience se semmi Nvidia program nem megy a háttérben, Dilsplay Container sem.

Demo sincs, ha alt + f4-el kilépek vesztek egy percet, mire visszalépek és még a videót is utólag fel kéne vennem, vágnom. Ennyit nem ér hogy aztán ide feltegyem és megnézze 50 ember. :N

[ Szerkesztve ]

(#23567) cintula187

cintula187
(PH! addikt)

Kezd qrvára elegem lenni a macrósokból.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#23568) PeL

PeL
(PH! addikt)

Dupla csövű shotgunra ráférne egy nerf. Kicsit unom már hogy 10-15 méterekről one hitelnek full hp-ról kettes vest + helmet -ben

(#23569) niof

niof
(őstag)

Ha már életem lövése a téma. Tegnapi eset. :B
309m

[ Szerkesztve ]

"A zene a káoszból rendet teremt; a ritmus a széttartót egységbe fogja; a melódia a megszakítottat folytonossá varázsolja; a harmónia az össze nem illőket összeegyezteti. Yehudi Menuhin

(#23570) Winne válasza niof (#23569) üzenetére

Winne
(PH! nagyúr)

Nájsz! :K

Ez egy aláírás!

(#23571) PeL

PeL
(PH! addikt)

Első fragnél mit anyázhatott a gyerek? :DD

Tudom tudom a másodiknál épphogy túléltem, viszont a harmadik is tetszett :DDD

(#23572) PeL

PeL
(PH! addikt)

Ezek a fegyver challengek ki fognak idegelni már látom... M16+Tommygun -t csináltam, mindkettővel öltem is a körben, utóbbihoz top10 elég lett volna erre 12. helyre kilő egy bokorban fekvő camper :(

(#23573) Winne válasza PeL (#23572) üzenetére

Winne
(PH! nagyúr)

Hagyd a f@szba, majd meglesz belőle, amit anélkül bead, hogy figyelnél rá egy pillanatig is, feleslegesen ne idegesítsd magad.

Ez egy aláírás!

(#23574) PeL válasza Winne (#23573) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Az a baj hogy mindegyiknél solozni kell az elején, azt meg nem nagyon szoktam... És ugye amíg azokat nem teljesítem, nem adja be a kövit.

[ Szerkesztve ]

(#23575) Dictator^ válasza Dictator^ (#23550) üzenetére

Dictator^
(PH! kedvence)

Ezen a posztomon megemlített srác kapott egy fél nap ideiglenes bant, és azóta visszaengedték játszani.
GG!

A HS ratioja felfele megy 40-ről, 50 fölé.. totál LEGIT. Sőt, amint látom a 40-et elhagyta, már 50 fölé megy jóval...

Nagyon jó, biztos átvizsgálták és semmivel sem vádolható :D

(#23576) saen válasza Dictator^ (#23575) üzenetére

saen
(Topikgazda)

Ne viccelj, azóta csak az aim hero-val gyakorolt :D

(#23577) adakiller válasza Dictator^ (#23575) üzenetére

adakiller
(fanatikus tag)

de legalább úgy néz ki a haverja off :)

DropBox referal link: http://db.tt/A84dIQrv

(#23578) Winne válasza PeL (#23574) üzenetére

Winne
(PH! nagyúr)

Pláne hagy a fenébe. :D

Ez egy aláírás!

(#23579) hegegabi80 válasza niof (#23569) üzenetére

hegegabi80
(őstag)

:Y :Y :R
komoly

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.