Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz looser #25446 üzenetére

    Abszolút egyetértek veled - a '10 évek kitétel miatt! Én mondjuk inkább a '10-es évek közepére teszem, de ott volt egy nagyon rossz korszakuk, pl. a Vidróczki (vörös) kb. ihatatlan volt. Talán 2-3 évig tartott ez, nem tudom az okát, de valóban, egy jó ideig én sem ittam tőlük, pedig tősgyökeres 'gyarmati vagyok. Ma már konszolidálódott a helyzet, bár szerény véleményem, hogy nem olyan jók a söreik, mint a fenti időszak előtt, de sokkal jobbak, mint a "mélyponton". A Dunakanyar IPA kifejezetten kellemes darab, én valamiért a fenti búzát is nagyon csípem. Volt egy ideig 0.33-as kis üvegben Civitas Fortissima néven egy igen erős porter (?) is a kínálatukban, na az volt a kedvencem, sajna nem sokáig lehetett kapni.

    Ez pedig a mai menü.
    Az illata nagyon kellemes málnás, de ízben alig-alig jön elő (főleg a korty elején), aztán "számomra feleslegesen" savanyú lesz. Egynek elmegy, lehet nyári estén egy izgibb ivósörnek okés, de nekem nem igazán adja.

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák