Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rhino82

    aktív tag

    Sziasztok!
    Eldöntöttem hosszas keresgélés és tesztek-videók nézegetése után, hogy marad android fronton a samsung vonal. Oneplus és honor szimpi, de nekem már nagyon batárak ezek a 6,7-6,78-as masinák. Nem hiszem el, hogy kínában csak a tepsiket favorizálják a xiaomin kívül…a lekerekített kijelzőről meg nem is beszélve. :(((
    Pedig a honor 200 prot nehezen engedtem el.
    Iphone is erős téma volt nálam, de a 15 most egy masszív 60-70 ezerrel többre jönne ki mint az s24…de még a 14 is egy 20-assal drágább lenne. Az S23-ról nem is beszélve. Az már egy 100-assal kevesebbre jönne ki az i15-nél, és 50-el az i14-nél. Így szerintem ár érték arányban nem kérdés, hogy nekem a két samu a nyerő.

    Na mindegy is. Még délután, max az éjszaka még megálmodom, hogy S24 vagy s23 legyen. Élőben megnézve jobban tetszik a 24 kialakítása. Illetve a 23 már csak-csak közeledik a 2. Évéhez. Még olvasgatom itt a 24-es topikot miket írtatok. Eddig ameddig jutottam elég kellemes csalódás az exys s24. Nem találtam olyan kiugró hibát mint az s22-es család idejében.

    Apropó: Telekomnál venném most részletre. S24 260 ezerre jönne ki. S23 pedig 225 ezerre. (Mindkettő 8/128)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés