Új hozzászólás Aktív témák

  • csampei

    senior tag

    Üdv guruk! Volna egy nagy problémám. Adott egy TP Link TL-WR 841N router kb fél éves, Szoft ver: 3.13.33 Build 130506 Rel.48660n Hardware Version:WR841N v8 00000000 Pár hete el el dobálja a netet,vagyis a hálózati ikon a pc-n nem jelez hibát,de a weboldalak nem jönnek be csak ha 2-3 szor ráfrissítek. Volt kint a szolgáltató,modemet cseréltek (hasztalan) és valamit megnyitottak DOS ablakban ami valamiket írt ki másodpercenként és mondták hogy nézzem meg a routerrel "csomagvesztés" történik. Tény hogy láttam mikor kiírta a hibát,de ez mi lenne,orvosolható-e,vagy router csere? A szoft verzió elvileg a legfrissebb így frissíteni nem tudom.

    Nagyon hálás lennék ha valaki valamit mondana az ügyben mert most nem tudom mi van,vagy hogy javítható e ez a probléma.

    Ha esetleg nem javítható akkor mégis milyen router vásároljak 40/4Mb/s netre? Mondjuk a WIFI hatótáv az lényeges lenne...

    Előre is köszönök bármilyen segítséget,tanácsot!

    UI:a tápot kimértem terhelve azzal gond nincs!

    Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

Új hozzászólás Aktív témák