Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz v.tom #15 üzenetére

    elég sok idő volt arra, hogy ezt elindítsa valaki mondjuk a munkaidő után
    Az a lehetőség fel sem merült, hogy egyáltalán nem akart Win10-re frissíteni?
    Sem így munkaidő előtt, sem a munkaidő után délután, másnapra: semmikor!
    Amit hallottam a Win10-ről: ilyen környezetben nagyjából használhatatlan...:)
    Munkaidőben újraindul minden kedden. Szóval zárjon be addig a gyógyszertár,
    mert kassza az nincs vagy 20-30 percig, mire megint összeszedi magát. Faja!

    elég kevés okot látok arra, hogy
    Konkrétan nem látsz rá okot, mert szerinted az a normális, hogy mindenkinek
    kell az új azonnal. Ha ez így lett volna, nem kellett volna erőltetnie az MS-nek.
    Márpedig mindenféle módszerrel próbálták nyomni, s ez talán sokat elárul róla.

    @Cifu: a rendelőben használt orvosi szoftver nem futott Win10 alatt
    Hehe, az az igazán faja...:DDD

    #26: szóval a gyógyszerész tesóm hazudik a munkahelyén tapasztaltakról. Jó.

    [ Szerkesztve ]

  • Cifu

    nagyúr

    válasz v.tom #15 üzenetére

    Mondjuk ez az alapértelmezett PDF olvasó tényleg nem 2 kattintás, hanem kereken 5 (megszámoltam).

    Mesélj kérlek, átlag r=1 sugarú felhasználó számára egyszerű visszaállítani?
    Elmondom, sokan nem tudták megugorni ezt a lépést, ezért nekem kellett megcsinálnom helyettük.

    Továbbá szerinted teljesen rendben, hogy a picipuha egy alapértelmezett program-beállítást önhatalmúlag átállít, csakhogy a saját sz@rját használd?

    A GWX-es baki meg kínos és kellemetlen, de azért elég sok idő volt arra, hogy ezt elindítsa valaki mondjuk a munkaidő után egy délután, hogy másnapra már csak egy 2 perces beállítás kör maradjon hátra.

    Gratulálok a roppant szakmai megállapításhoz. Gondolom nem használsz speciális szoftvert sehol az életben.
    Segít a problémakör értelmezésében, hogy a rendelőben használt orvosi szoftver nem futott Win10 alatt?

    De elnézést, ezek szerint user error, mert nem akar valaki Win10-re váltani, és ha rákattint a GWX felpattanó ablakában az X-re (amivel az esetek 99,99%-ban bezárod az ablakot és nem jóváhagyod a változtatást), akkor elindul a frissítés, az teljesen normális dolog.

    Szerintem ugyanis konkrétan akkora tirpákság, hogy csak na.

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák