Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    @sir fg: Nincs sztero látás a szemüvegben? Oda neki, hisz a való életben sincs. A térérzékelés ugyanúgy meglenne, mint ahogy a valóságban is. (Hiszen, szerencsére, a binokuláris látás csak egy összetevője a térlátásnak.)

    Nemrég próbáltam egy Sony HMZ-T2-őt, ami elviekben ugyanezen az elven működik, de fejkövetés nélkül. Térérzékelés terén korántsem volt éppen ideális számomra, akár be volt kapcsolva a 3D (ami inkább kín volt), akár ki volt kapcsolva. Persze tény, hogy a Rift-ről csak úgy tudnék valós képet alkotni, ha kipróbálnám... :U

    @tilus: Egyrészt a kontakt lencse állandó lehetőség...

    Már amennyiben a szemed elviseli. Én szemüveges voltam 3 éves koromtól a lézeres szemműtétemig, és sajnos a kontaktlencséket nem igazán szerette a szemem (legalábbis amiket próbáltam).

    Kürülbelül 2 év mire egy mai consumer elektronikai cucc elavul, 2 év múlva ha bejövős, akkor le is cseréled az egészet.

    Volt XBox360-am, még az első szériás, fehér, 20Gbyte-os vinyóval, persze RRoD-t kapott, ha ez nincs, akkor ma is meglenne (most fekete verzió van). A TV, ami előtt ülök, egy Samsung LE-40A696, ami már jó négy éves, az asztalon előtte egy Onkyo 606-os erősítő, lassan öt éves. Nem consumer cucc kifejezetten, de a TrackIR 4Pro-m már 7 éves, és tökéletesen használható head trackingra a játékoknál.

    Lehet velem (vagy a pénztárcámmal) van a baj persze, de én nem szoktam 2 évente cserélni a consumer elektronikai cuccaimat, noha lehet, hogy neked van igazad, és a vásárlók többsége 2 évente cseréli a cuccait, csak akkor én tapasztalok teljesen eltérő viselkedést a környezetemben...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés