Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz bambano #34 üzenetére

    Sok elvakult hozzászólóval szemben én a saját nézőpontomat mutattam be, amelyek a saját tapasztalataimon illetve azon alapulnak amit a környezetemben láttam. Nem próbálom megmondani a frankót minden helyzetre.

    amikor bejött a kicsempézett metró a 'nem széttöredezett, egységes' windowsba, a júzerek zöme sugárban hányt tőle. nekik volt választási lehetőségük? nem volt, vagy visszatértek a w7-re, és használtak egy régi rendszert, vagy szívtak a csempével.

    Számomra ezek felszínes dolgok. Manci néninek lehet hogy fontos, hogy semmi ne változzon a rendszer kinézetében, nekem nem. Eddig bármilyen Windows jött, még soha nem okozott nekem problémát megnyomni a Windows billentyűt és beütni a program nevének első három betűjét majd kiválasztani a találati listából és az egérrel rábökni. Elhiszem, hogy vannak ilyen emberek is.

    Ha te azokból indulsz ki, akiknek problémát okoz Windowsban a csempésítés meg a keresőikon, esetleg a fejléc színének megváltoztatása, akkor had kérdezzem meg, hogy ez a Mancika aki mondjuk - és most tegyünk egy kirándulást a Sci-Fi világába - eddig KDE-s dísztrón végezte az irodai munkáját, most felvették hozzátok és hirtelen Gnome-ra kellene váltania nem fogja ugyanannyira elveszettnek érezni magát, mint egy W7->W10 váltásnál?

    Te a nagy Linuxos szabadságot felhasználva bevállalnád azt, hogy megbontod a homogén Gnome környezetet és Mancikának engedélyezed (és szupportálod) a KDE-t. Hiszen Linuxon akkora nagy szabadság van, hogy ez simán bele kell férjen egy céges környezetben. Vagy mégsem?

    érdemes lenne afelé kanyarodni, hogy amikor valaki szidja a linuxot, akkor valós érvekkel teszi, nem légből kapott hülyeségekkel.

    Nyugtass meg, hogy ezzel nem rám gondolsz! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák