Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz anulu #29 üzenetére

    ubuntuba pl. nem kell serialt írni... de nem hiszem, hogy ennyivel elintézed a w7-et, userneveket, jelszavakat, gépnevet, esetleg domain nevet ott is írni kell :P

    lehet, hogy neked nem kellett még újratelepíteni, de a net tele van lassulásokról meg újratelepítésekről szóló hírekkel. nemrég volt erről vita a w7 titkai c. logoutos bejegyzésben.

    a konzekvensebb gui-t már többször kiveséztük, biztosan te is olvastad és emlékszel rá.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • Neil Watts

    veterán

    válasz anulu #29 üzenetére

    "7 egérkattintás és 25 karakter (serial) beírása. ezt sem nevezném bonyolultnak :D"

    Nem, megis nekem az a tapasztalatom, - ismerettségi köröm a minta ahol nem csak geekek vannak, sőt- hogy sokkal jobban eligazodnak Ubuntun mint Windowson. Nem tudom miért, ne kérdezd, még nem jöttem rá.

    "r=1 felett W7-nél is csak ajánlott, bekapcsolt defender mellett"

    Az atlagfelhasznalok szokasait figyelembeveve ez sem teljesen igaz szerintem, ugyanis ok minden linkre rakattintanak ami szembe jön veluk (tapasztalat: hany gepet kellett ilyen miatt helyreraknom, ah), s mar kesz is a gond.

    A "profibb" felhasznaloknak meg azert nem ajanlatos, mert mindig tevedhet az ember, s ha nincs vírusirto akkor mi fogja meg? semmi. A legtobb cucc mar a Win7 fejlett vedelmi rendszerein s atjon sajnos.

    "nem kell újratelepíteni"

    Lasd fent.

    "működni szokott az upgrade"

    Ezt alairom, igen.

    Viktor77: Tudom, alatlanosaggban ertetted, de pont azert: En szemelyszerint kikerem magamnak a fan jelzot. Megprobalom a tolem telheto legnagyobb objektivitassal, racionalis indokok mellett megvitatni a ket rendszer elonyeit / hatranyait, hisz mindennek van.
    ---------------------------
    Egyebkent azt nem is ertem, hogy most minek hasonlitgatjuk a kortet az almaval? Mindketto masert jo.

Új hozzászólás Aktív témák