2017. február 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP topic

(#2701) headhunter

headhunter
(őstag)

Megszüntetett csomagoknál, átlag mennyi idő telik el a végleges kivonásig? (1-2év?)

(Net számlacsomag - 2016. december 12-től nem igényelhető!) [link]

Azon számlacsomagokat, amelyekre vonatkozóan a szerződéskötés 2016. december 11-ig megtörtént, az OTP Bank változatlan feltételek mellett vezeti tovább.

Ajánlott Sony TV-K 43", 50", 55"-nál! Sony Bravia KDL-**W755C, **W756C, **W805C, **W807C, **W808C, **W809C !!!

(#2702) babicsbalu válasza headhunter (#2701) üzenetére

babicsbalu
(PH! kedvence)

Szerintem nem vonják ki teljesen, majd kihal.

Tehát új nem köthető, de ha szerződtél 2016. dec. 12 előtt, akkor abban maradhatsz, ameddig te nem váltasz csomagot vagy pl korhatár miatt át nem raknak másikba.

Én voltam bent hasonló miatt OTP-ben, ott azt mondták (Junior-Jump-Tempo kérdéskör), hogy most átkerültem Jump-ba és ha 28-at betöltöttem átkerülök a Tempoba, pedig az már ugye most sem elérhető, de mivel a szerződésemet még bőven 2016. dec. 12 előtt kötöttem ezért rám vonatkozik és megillet a Tempo.

Szerintem...

(#2703) Juditta_56 válasza headhunter (#2701) üzenetére

Juditta_56
(fanatikus tag)

Nem tudom, mérvadó-e, nekem "Elektronikus" számlacsomagom van 10+ éve, tudtommal ez sem igényelhető már nagyon régóta, de még nem szóltak, hogy át kell rakniuk másra.

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#2704) babicsbalu válasza nofi (#2693) üzenetére

babicsbalu
(PH! kedvence)

Most érkezett sms-ben: otpbank.hu/smartbank

Új appokórl itt.

Szerintem...

(#2705) fery02 válasza babicsbalu (#2702) üzenetére

fery02
(őstag)

Szerződés alatt ott arra gondolsz gondolom, hogy a leges legelső kezdeti OTP-s szerződésedre ugye és nem egyéb, azóta köttetett OTP-n belülire?

LG G2-höz csiszolt acél stílusú Slickwraps matrica eladó!

(#2706) babicsbalu válasza fery02 (#2705) üzenetére

babicsbalu
(PH! kedvence)

Igen, a legelsőre.

Szerintem...

(#2707) fery02 válasza babicsbalu (#2706) üzenetére

fery02
(őstag)

Köszi! Akkor én is Tempó-ba kerülök.
Több, mint 5 éve vagyok már OTP-s, még Junior-ral kezdtem.

[ Szerkesztve ]

LG G2-höz csiszolt acél stílusú Slickwraps matrica eladó!

(#2708) bexinho23

bexinho23
(senior tag)

Sziasztok! Folyószámla mellett van egy takarékszámla is. Ezt a számlát szeretném smartbank-ban látni, de csak a folyószámlát mutatja. Van arra mód, hogy ne csak otp direktbe lassam az aktualis egyenleget a takarékon?

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

(#2709) dptrsk válasza bexinho23 (#2708) üzenetére

dptrsk
(PH! addikt)

Töröld otp direktben a smartbank regisztrációt, s regisztrálj újra.

(#2710) Tuomas válasza babicsbalu (#2704) üzenetére

Tuomas
(Ármester)

Jó lesz, hiányoltam az űrlapok mentését. Én nemtom, ti hogy vagytok vele, de az OTP direktre is ráférne egy kis felújítás :U

We were here

(#2711) Andralin

Andralin
(tag)

Sziasztok!

OTP fiókban láttam minap a reklámot, mely szerint az OTP Smartbank használható ujjlenyomatos belépéssel is. Ma reggel telepítettem is, működik rendben, tudok utalni is benne, de minden belépésnél be kell gépelnem a jelszavamat, sehol nem találok olyan opciót, ahol az ujjlenyomatos belépést engedélyezni lehetne.
A telefonom Samsung Galaxy S7 Edge.

Most csak én vagyok nagyon láma, vagy csak szimplán átverés volt a reklámjuk?

(#2712) nofi válasza Andralin (#2711) üzenetére

nofi
(PH! addikt)

Majd frissülni fog a közeljövőben a Smartbank és onnantól várható ujjlenyomatos belépés/utalás. Nem egészen korrekt a tájékoztatás, mert iOS-en már 2 éve is használtam így.

ex-kabalthenbk

(#2713) Andralin válasza nofi (#2712) üzenetére

Andralin
(tag)

> Majd frissülni fog a közeljövőben a Smartbank és onnantól várható

Ezt honnan tudod, valami belső infó?
És lehet tudni, hogy a közeljövő az napokat, heteket vagy hónapokat jelent-e?

(#2714) dptrsk válasza Andralin (#2713) üzenetére

dptrsk
(PH! addikt)

Jött róla e-mail és SMS értesítés is.
Illetve a honlapon is már az új funkciókat reklámozzák.

(#2715) maj-viktor

maj-viktor
(őstag)

én is kaptam SMS-t tegnap vagy tegnapelőtt... SmartBank-al kapcsolatban, hogy "megújul", hogy ez mit takar arról persze nuku info

most e-mail:
www.otpbank.hu/smartbank/index.html

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - bit.ly/EBAYkezdoknek & bit.ly/ALIEXPRESSkezdoknek http://bit.ly/RendelesKulfoldrolAFAVAMterhek_1resz & bit.ly/banggoodkuponok17 FaceBook.com/SJ4000HUN & FaceBook.com/DronHUN & FB.com/MadeInCsajna

(#2716) babicsbalu válasza Andralin (#2713) üzenetére

babicsbalu
(PH! kedvence)

Meg előtted 7 hsz-szel írtam is ide. :U

Szerintem...

(#2717) Andralin válasza babicsbalu (#2716) üzenetére

Andralin
(tag)

Bocsánat, most már látom. :B

De akkor ezt most nem értem. Én ma reggel töltöttem le az OTP honlapon is reklámozott appot a Google Play-ről, így azt feltételezném, hogy már a legfrissebb verziónak kellene a telefonomon lennie, vagy tévedek?

Vagy ezek most valamit trükköznek, a Play-en csak egy régi verzió érhető el és majd telepítés után fog frissülni online egy újabb verzióra, ami tudja az ujjlenyomatos belépést? De ennek meg mi értelme lenne? :F

Nekem kicsit zavaros ez az egész! Miért nem egyből azt a tudású appot kapom, amit a bankfiókokban és a honlapon is reklámoznak? Miért kell várni arra, hogy frissülgessen még az app telepítés után? :W

[ Szerkesztve ]

(#2718) szabogabor10 válasza Andralin (#2717) üzenetére

szabogabor10
(PH! addikt)

Még nem adták ki a frissítést iOS-re se. Fura, kicsit korán kezdték el reklámozni.

iPhone 6s 64 GB Space Gray -- iPad Air 2 64 GB Wi-Fi + Cellular Space Gray -- tv 4th gen -- Pay -- Sony CMT-G2BNIP HiFi with DAB+ and AirPlay™

(#2719) dptrsk válasza szabogabor10 (#2718) üzenetére

dptrsk
(PH! addikt)

Ez van amikor az IT és Marketing osztály nem egyeztet...

(#2720) nofi válasza Andralin (#2717) üzenetére

nofi
(PH! addikt)

Én SMS-ben és emailben is azt az infot kaptam tőlük, hogy várható a Smartbank új verziója, senki nem mondta, hogy már készen van.

szabogabor10
iOS-en már évek óta van ujjlenyomatolvasós funkció, még szerencse, hogy képben vannak az OTP-nél

[ Szerkesztve ]

ex-kabalthenbk

(#2721) dptrsk válasza nofi (#2720) üzenetére

dptrsk
(PH! addikt)

Szerintem itt más lesz az ujjlenyomat funkciója.
Nem az ami jelenleg iOSen elérhető

(#2722) szabogabor10 válasza nofi (#2720) üzenetére

szabogabor10
(PH! addikt)

De csak ujjlenyomattal nem lehet belépni, meg kell adni mellé az azonosítót, jelszót meg a számlaszámot is.
Az újdonság az lesz, hogy egy egyszeri hozzárendelés után elég lesz csak az ujjlenyomat, mint a K&H-nál.

[ Szerkesztve ]

iPhone 6s 64 GB Space Gray -- iPad Air 2 64 GB Wi-Fi + Cellular Space Gray -- tv 4th gen -- Pay -- Sony CMT-G2BNIP HiFi with DAB+ and AirPlay™

(#2723) nofi válasza szabogabor10 (#2722) üzenetére

nofi
(PH! addikt)

Wow, az nem lesz rossz :K

ex-kabalthenbk

(#2724) Criminal017

Criminal017
(senior tag)
LOGOUT blog

Nálam most frissült az alkalmazás droidon, a google playes véleményekkel ellentétben minden működik. Szerintem elég jó lett.

(#2725) dptrsk válasza Criminal017 (#2724) üzenetére

dptrsk
(PH! addikt)

Nekem is jól működik.

(#2726) Keem1 válasza Criminal017 (#2724) üzenetére

Keem1
(őstag)

+1
Minden príma, és végre végre végre ujjlenyomatos belépés :C

A Playes kommentek nagy része dilettánsoktól származik. A Spotify-ra is rengetegen írják, hogy szar, hogy lefagy, használhatatlan, vagy fizetni kell érte. Érdekes, nálam tökéletesen működik, a zene minősége kiváló, és igen, fizetek érte, havonta 900 forintot megér, hogy több millió kiváló minőségű zenéhez férek hozzá instant, bárhol és bármikor. És nem véletlenül vettem 200k-s telefont, a kommentelők pedig többnyire 20k-s telefon birtokosaitól van. Igen, lehet, hogy valakinek nincs pénze jó telefonra, de akkor ne is nyafogjon, ha nem úgy működik :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox regisztráció: http://goo.gl/6rOnTn Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#2727) szabogabor10

szabogabor10
(PH! addikt)

iOS-es verzió is teljesen rendben van. Végre elég csak az ujjlenyomat a belépéshez. :D

(#2728) canniball válasza Keem1 (#2726) üzenetére

canniball
(PH! félisten)

No offense, de nem mindenki engedheti meg magának hogy 200k-t kiadjon egy telefonért és a Playben sincs sehol leírva, hogy csak ilyen kagegóriájú telefonokkal működnek az alkalmazások... :U

Caberg Duke (Metal Black, M) bukósisak eladó: http://tinyurl.com/zk8j9ja *** Only the good die young...

(#2729) Feribox20

Feribox20
(újonc)

Rootosok! Valaki már talált megoldást működésre bírni az új appot? Xposed + suhide kombóval mennie kellene, nem? Eddig csak egy unroot után engedett regsztrálni custom romal, de miuátán visszaraktam a rootot, törölte a regisztrációt. Xposedem egyenlőre nincs, valaki megpróbálna azzal ügyeskedni? :))

(#2730) dptrsk válasza canniball (#2728) üzenetére

dptrsk
(PH! addikt)

Nem tudom Playen mennyire testreszabható, hogy milyen eszközök tölthetik le, de gyanítom nincs túl sok tere a fejlesztőnek.

Nem kell 200k-s készülék, 30k-s eszközön is jól elfut, ha körültekintően lett kiválasztva.

Persze ha csak a benzinkúton leemelt 1 eszközt azon nem biztos, hogy elfut.

A panaszok aránya általában a kiválasztásra szánt idővel fordítottan arányos.

(#2731) Keem1 válasza canniball (#2728) üzenetére

Keem1
(őstag)

Abszolút nem vallom azt, hogy csak a 200k-s telefon a jó, természetesen van élet az alatt is. DE! A Play-ben panaszkodók nagy része ár szerint és nem gondosan kiválasztva vette a készülékét. Érdekes módon a magasabb kategóriából nem nagyon látni panaszost. A páromnak egy A5 2016 van, amit kb. 80 ezerért vett(em). Nem olcsó, de nem is 200 ezer) és teljesen elégedett vele.
Tényleg nem akarok vitát gerjeszteni, hogy csak a méregdrága telefon a jó, de valahol azért van összefüggés az árkategória és a panaszok száma között. Felőlem aztán mindenki olyat vesz, amilyet csak szeretne, de ha veszek egy gyengébb minőségű telefont, akkor ne várjam el a prémium kategória minőségét.

Még egy gondolat és befejeztem: az emberek nagy része már az okostelefont használ számtalan dologra (zene, böngészés, bank, fotó, videó, étteremfoglalás, repjegy, stb.), nyilván nem csak és kizárólag ezt, de számos eszközt kivált a hétköznapokban, ezért se mindegy, hogy miként választjuk ki. Ha 20 ezret szánunk rá, ne várjuk el, hogy 2-5 (5-100 ezer közti árú) készüléket váltson ki egymaga.

De tényleg nem célom vitát generálni, csak a meglátásomat és a saját tapasztalataimat írtam le, szigorúan szubjektív szemszögből.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox regisztráció: http://goo.gl/6rOnTn Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#2732) skroy

skroy
(fanatikus tag)

Windows 10 Mobile-ra is frissült, minden ok vele. Bár eddig sem volt vele semmi gondom. :)

(#2733) Keem1 válasza skroy (#2732) üzenetére

Keem1
(őstag)

Nálam is rendben volt eddig (Androidon), de a mostani újításokat már vártam (űrlap elmentése mobilon is, ujjlenyomatos belépés). Meg átláthatóbb lett így. Viszont számlatörténet lementése még mindig nincs mobilon, remélem, ez is belekerül egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#2734) Juditta_56

Juditta_56
(fanatikus tag)

Segítenétek?
Bár az én telefonom nem 200, csak 40 ezer volt, de van rajta ujjlenyomat-olvasó (Doogee F5), viszont az új appban sehol nem látom, hogy hol lehet beállítani... A rendszerbeállításoknál ugyan beállítottam, hogy csak ujjlenyomattal lehessen megnyitni az appot, de annak nincs sok értelme, hogy nyomok egyet, majd beírom a pin kódot! :Y

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#2735) Keem1 válasza Juditta_56 (#2734) üzenetére

Keem1
(őstag)

Látom ez a 200 ezer beégett most mindenkinek :DDD

Nálam az első indításkor, az új pin kód bekérése után jelent meg az ujjlenyomatos beléptetés. Megkérdezte, akarom-e, majd megerősítésként kérte az ujjam. Nem kért be új ujjlenyomatot, ugyanazzal megy nekem, amivel a képernyő feloldás is. Csak egyszer kellett a már rendszerben lévő ujjam odaérinteni és szólt, hogy rendben is vagyunk. Kb. ennyi volt. Nem ugrottad át véletlenül ezt a lépést?

Ugye a képernyőzár ujjlenyomattal működik nálad? Mert szerintem kb. ugyanaz a megoldás megy itt is.

[ Szerkesztve ]

(#2736) dptrsk válasza Juditta_56 (#2734) üzenetére

dptrsk
(PH! addikt)

Azt kell kideríteni, hogy a dooge f5 ujjlenyomat szkennere támogatja-e a google fingerprint api-t.

Ha nem, akkor nem fog működni vele, ahogy a play storeban írva is van.

Más: jött mégegy update nemrég.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP topic
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.