2016. december 4., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP topic

(#2401) dptrsk válasza bajaki (#2400) üzenetére

dptrsk
(őstag)

Eddig, ha jól rémlik 10.000 forintonként 500 forint volt(vagy valami hasonló, de biztos nem 2.000).
November 2-vel jött be a 10.000 forintonként 2.000 forint.

Az 99%, hogy lesz decemberben is tescos kedvezmény, de a feltétel változni szokott.

(#2402) Zoty4

Zoty4
(őstag)

Szamlankent valtozik. Az en szamlamhoz 10kra ad 500at
Otps ugyintezo amikor mutatta a sajatjat, neki 10kra 1kt adott a tesco vasarlas utan

Az en olvasatomban 19000es vasarlasnal csak 10k kedvezmenyre kapod meg a kedvezmenyt, szoval nem teljesen igaz a szazalekszamitasod

[ Szerkesztve ]

''A férfi zseniális pszichológus, főleg ha a farka vezeti'' - ''A szó nem száll el, hanem kötelez'' - ''Ha képes vagy arra, hogy a hibáidból tanulj, még sokat fogsz tanulni az életedben''

(#2403) bajaki

bajaki
(őstag)

Én is úgy olvastam, hogy számlánként változik. De maga a kedvezmény mértéke fix minden hónapban vajon?

Zoty4: Igaz. :D TV-t vennék igazából és mindegyik X9990 Ft-os összegre végződik. Mellé egy csoki és akkor 10k többszöröse lesz pont.

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S 64GB

(#2404) Zoty4 válasza bajaki (#2403) üzenetére

Zoty4
(őstag)

Mar csak az a keredes h 20001nel 2 kedvezmeny, vagy 10ks tranzakcionkent adjak a kedvezmenyt?

''A férfi zseniális pszichológus, főleg ha a farka vezeti'' - ''A szó nem száll el, hanem kötelez'' - ''Ha képes vagy arra, hogy a hibáidból tanulj, még sokat fogsz tanulni az életedben''

(#2405) htc07 válasza Keem1 (#2399) üzenetére

htc07
(PH! addikt)

ezt hol láttad, hogy ingyenes a kibocsátás + első év? :) szerk. megvan, apróbetű. :DDD

bónuszkérdés a közösbe: sz.ig.számomat hol tudom updatelni online? :D

[ Szerkesztve ]

(#2406) Zoty4 válasza htc07 (#2405) üzenetére

Zoty4
(őstag)

Szerintem azt csak fiokban tudod

(#2407) Keem1

Keem1
(őstag)

Azt lehet tudni, hogy a zárolás sikertelen vásárlásnál mennyi idő alatt csorog vissza?
Természetesen Cinema City+Star Wars... :((

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox regisztráció: http://goo.gl/6rOnTn Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#2408) Sterilzona

Sterilzona
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Nagyon röviden leírok egy kis történetet, annak reményében, hogy hátha valakinek van ötlete, esetleg tudja, hogy mit kellene csinálnom.
Örököltem folyószámla tartozást. Hagyatéki megvolt. Bank küldött levelet, fáradjak be.
Hetek alatt nagy nehezen sikerült a számlát a nevemre venni, majd kérelmeztem hogy részletbe fizessem vissza a tartozást, Elvileg bank el is fogadta.
Majd egyszer csak, péntek késő este, mindenféle megkeresés nélkül, a saját számlámon levő pénzt, eltüntették. Írásban panaszt tettem, az egyik fiókban. Majd a fiókvezető azt mondta, ha tud valamit keresni fog. Ennek két hete már.
Mit tudok tenni ? Hallottam valami olyasmit, hogy MNB oldalán lehet panaszt tenni a bank iránt.

(#2409) dptrsk válasza Keem1 (#2407) üzenetére

dptrsk
(őstag)

Akár 30 nap is lehet a zárolás, ha a CC nem jelzi előbb, hogy nem tart rá igényt, akkor a zárolás végén oldódik fel.
A zárolás ideje állítható 2-30 nap között, ha jól tudom az elfogadó szabja meg.

Ha jelzi, hogy kell/nem kell akkor utána könyvelődik/feloldódik.

De OTPdirekten a zárolt tételeknél írja, hogy mettől-meddig tart a zárolás adott tételnél.

(#2410) Keem1 válasza dptrsk (#2409) üzenetére

Keem1
(őstag)

Uhh.. komoly. Otthon megnézem, nem is tudtam, hogy ott írja.
Köszönöm

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox regisztráció: http://goo.gl/6rOnTn Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#2411) karlkani

karlkani
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Tegnap kénytelen voltam az E.ON ügyfélszolgálaton (online) keresztül rendezni a számlámat, mert a "jóképességű" helyettesítő postás elkeverte a levelem. Net csomagom van, 24*7 menüben átraktam az összeget a webkártyára, majd az E.ON bankkártyás fizetés menüjében azzal rendeztem a számlát. Jött már e-mail a szolgáltatótól, hogy sikeres volt az energiaszámla kiegyenlítése, a profilomban meg is jelent a feldolgozás alatti tételek listájában, ellenben az OTP direktben semmi nyoma nincs. Ez normális, vagy idővel meg fog jelenni?

(#2412) Criminal017 válasza karlkani (#2411) üzenetére

Criminal017
(senior tag)

Kell pár nap, hogy elkönyveljék, szerintem a héten meg fog jelenni.

(#2413) Drenadar válasza Sterilzona (#2408) üzenetére

Drenadar
(PH! kedvence)

Nos... ez mind szomorú, viszont:

1, a hagyatékiban az örökség fedezi a terheket? (összegszerűen, a gyakorlat senkit se érdekel).
Ha igen, akkor OK.

2, MNB az összes pénzügyi szolgáltató felügyeleti szerve, panasszal oda tudsz fordulni, valamint a pénzügyi békéltető testülethez, aki viszont max véleményezhet és javaslatot tehet, de azt kb senkinek nem kötelessége elfogadni... (vicces mi?)

SZvSZ kellett volna, hogy az OTP az inkasszóra felhívja a figyelmed még a részletkötés előtt, vagy most nem igazán tiszta, hogy mennyi idő telt el a kettő között?

3, volt - e a részletfizetésről bármilyen megállapodásod? (szerződés, amit mindkét fél aláírt?)
4, a részletre fizettél-e be?

5, panaszt 30 napon belül kellene megválaszolniuk, tértivevényes levélben.

De ez a téma szerintem nem ide való, hiába OTP :) de lehet hogy igen.

Ha fizetési hajlandóságot mutatva befizetést is tettél, akkor nagyon nem "becsületes" magatartás a banktól az inkasszózás, ha nem kapsz valami pozitív választ 30 napon belül írásban akkor MNB-nél is kellene egy jó kis panasz, főleg, ha a mindennapi megélhetésedet is veszélyeztette az OTP akciója.

Gondolom az tuti 10000% hogy ugyanarról a tartozásról van szó, és nem végrehajtás indult ellened egy másik ügy/tartozás miatt?

Ha netán válaszolnál ezekre, javaslom a privát választ, a válaszok kényes/érzékeny mivoltából kifolyólag.

HP Envy m6 :) Xiaomi Mi4c 32GB

(#2414) berbatov2

berbatov2
(senior tag)

Akinek 2000Ft kkedvezmeny van a tescoban irja mar le legyenszives, hogy milyen szamlacsomagja van.

(#2415) dptrsk válasza berbatov2 (#2414) üzenetére

dptrsk
(őstag)

Simple

(#2416) Mizsala

Mizsala
(lelkes újonc)

Nekem Simple és 500HUF, mi alapján dől el hogy ki mekkora kedvezményt kap?

(#2417) Zoty4

Zoty4
(őstag)

nekem oké6 500

most nézem a számlámat:
havi zárlati díj: -100 ft (Gondolom ez a számlavezetési díj)
időszakos költségek: -120 ft
ezek mik?

a vásárlásért kapott pénzeket: pl:tesco, mikor írják jóvá?

[ Szerkesztve ]

(#2418) dptrsk válasza Zoty4 (#2417) üzenetére

dptrsk
(őstag)

Időszakos költség (gondolom SMSben szerepelt így) alatt rendszeres utaläs díja szokott menni pl. de ha belépsz otpdirektbe ott fel lesz tűntetve rendesen.

(#2419) dptrsk válasza Mizsala (#2416) üzenetére

dptrsk
(őstag)

Nem tudom mi alapján megy, megkérdeztem a többi családtagot is.

3 Simple van a családban mindháromra más összeget ad: 500,1000,2000

[ Szerkesztve ]

(#2420) Zoty4 válasza dptrsk (#2418) üzenetére

Zoty4
(őstag)

aplikációban néztem meg, és ott láttam ezeket mára könyvelve

(#2421) bajaki

bajaki
(őstag)

Nekem Junior van és szintén 2000 Ft.

De akkor jól értelmeztem, ugye? Ha én most vásárolok 100.000 Ft-ért akkor levonja a teljes összeget, 20.000 Ft jóváírásra kerül és visszakapom a következő hónap elején?

iPhone 6S 64GB

(#2422) headhunter válasza Mizsala (#2416) üzenetére

headhunter
(őstag)

Sorsolással döntenek, ki mennyi kedvezményt (jóváírást) kap? :F

Net számlacsomag: Tesco 10.000/1.000Ft [link]

[ Szerkesztve ]

Ajánlott Sony TV-K 43", 50", 55"-nál! Sony Bravia KDL-**W755C, **W756C, **W805C, **W807C, **W808C, **W809C !!!

(#2423) htc07 válasza headhunter (#2422) üzenetére

htc07
(PH! addikt)

én jump, 500/10000 :N

(#2424) maj-viktor

maj-viktor
(őstag)

JUMP & NET és 10E/2E
Sztem akkor inkább "kártyahasználat alapján"... (én elég sokat használom)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - bit.ly/EBAYkezdoknek & bit.ly/ALIEXPRESSkezdoknek http://bit.ly/RendelesKulfoldrolAFAVAMterhek_1resz & bit.ly/BANGGOODkuponok FaceBook.com/SJ4000HUN & FaceBook.com/DronHUN & FB.com/MadeInCsajna

(#2425) Drenadar válasza maj-viktor (#2424) üzenetére

Drenadar
(PH! kedvence)

kár hogy OKÉ-soknak semmi kedvezmény nem jár....

(#2426) dptrsk válasza maj-viktor (#2424) üzenetére

dptrsk
(őstag)

Lehet kártyahasznälat szerint van, mert nálunk is tükrözi a gyakoriságot a kapott kedvezmény.

(#2427) dptrsk válasza Drenadar (#2425) üzenetére

dptrsk
(őstag)

Valaki írta, hogy oké6hoz jár neki.

(#2428) Zoty4 válasza Drenadar (#2425) üzenetére

Zoty4
(őstag)

de jár, nekem elvileg 500 ft (oké6)
legalábbis aktiváltam még novemberben, volt egy rakat vásárlásom is, kiváncsi vagyok mikor írják jóvá

én kártyával fizetek kb mindent, még a számláimat is. havi minimum 150ks káryaforgalmam van
igaz nov1től vagyok otps

[ Szerkesztve ]

(#2429) Drenadar válasza Zoty4 (#2428) üzenetére

Drenadar
(PH! kedvence)

minden OKÉ-s nov 1-től OTP-s...

nekem csak oké5-öm van...

(#2430) berbatov2

berbatov2
(senior tag)

En is okes vagyok, de akkor nem rohanok szamlacsomagot valtani, mert ezek szerint nem ettol fugg a kedvezmeny merteke. A 10k/2k azert durvan jo, foleg egy hetvegi 1k-s kuponnal megspekelve. Nekem 500 huf amugy. Ez a sorsolas amit irt vki az tenyleg igy van?

(#2431) dptrsk válasza berbatov2 (#2430) üzenetére

dptrsk
(őstag)

A kártyás költések alapján adják feltehetőleg.

(#2432) maj-viktor válasza maj-viktor (#2424) üzenetére

maj-viktor
(őstag)

Ámja... simán szokott lenni ilyen ClubCard-osoknak további 500 Ft - 1.000 Ft-oss kupon amennyire tudom (bár nekem nincs)! Akkor már simán 10E vásárlás felett 3E kedvezményt összelehet hozni, ami azért nagyon nem rossz... kár hogy én nem teszkózom, nincs is nagyon a közelben! (de ez így elgondolkoztat folyamat, hogy ha van valami nagyobb vásárlási tételem, akkor majd a tesco felé is elnézek)

Most érted ha veszek egy 100E-s tv-t vagy valami, ott kapásból 20E kedvezmény!? durván jó!
(látható a további ilyen otp-s kedvezmények, ilyen max. 5%-osak... ez meg 20%

JunkieeeBoy.blog.hu - bit.ly/EBAYkezdoknek & bit.ly/ALIEXPRESSkezdoknek http://bit.ly/RendelesKulfoldrolAFAVAMterhek_1resz & bit.ly/BANGGOODkuponok FaceBook.com/SJ4000HUN & FaceBook.com/DronHUN & FB.com/MadeInCsajna

(#2433) Zoty4 válasza maj-viktor (#2432) üzenetére

Zoty4
(őstag)

próbáltad már hogy 20k felett vásárolsz vele?
mert azt írja 10000 forintonként 500/1000/2000 ft jóváírás.
Kérdés hogy ha vásárolsz mondjuk 100k-ért akkor automatikusan 20k vagy 10knál fizetni kell és ujra 10k után megint fizetni

(#2434) oszi666

oszi666
(senior tag)

Sziasztok.
Folyószámlahitel nyitásához a nappali tagozatos Phd ösztöndíj elfogadható jövedelemnek?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#2435) maj-viktor válasza Zoty4 (#2433) üzenetére

maj-viktor
(őstag)

Nem próbáltam, de olvastam már poztív tapasztalatot... de a megfogalmazás szerint 10.000 Ft-onként... szal

(#2436) Mizsala válasza Zoty4 (#2433) üzenetére

Mizsala
(lelkes újonc)

Nekem 500/10000, volt 36k-s vásárlásom és 1500 a jóváírás rá.

(#2437) dptrsk válasza oszi666 (#2434) üzenetére

dptrsk
(őstag)

Ha ösztöndíjként érkezik a számládra, akkor szerintem igen.
Ösztöndíj fedezete mellett nyújtott folyószámlahitelként keresd.

(#2438) Zoty4 válasza Mizsala (#2436) üzenetére

Zoty4
(őstag)

:C

(#2439) oszi666 válasza dptrsk (#2437) üzenetére

oszi666
(senior tag)

Rendben koszonom a valaszt!

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#2440) Zoty4

Zoty4
(őstag)

Mikor irja jova az elozo havit?
Voltam 2x tescoban meg tankoltam 1x molnal

(#2441) Zoty4

Zoty4
(őstag)

Mindegy hogy paypassal fizetunk vagy lehuzos terminalon?

(#2442) dptrsk válasza Zoty4 (#2441) üzenetére

dptrsk
(őstag)

Mármint a jóváírás jogosultságára érted?

Olyan szempontból mindegy, mert a Terminal azonosítóját nézik, ami ugyanaz Paypass és lehúzás esetén is.

(#2443) Zoty4 válasza dptrsk (#2442) üzenetére

Zoty4
(őstag)

Igen

Mert en meg csak elojegyezve se latom a multhavit (paypassal fizettem)

[ Szerkesztve ]

(#2444) dptrsk válasza Zoty4 (#2443) üzenetére

dptrsk
(őstag)

Fel van sorolva a kuponnál mely üzletekben érvényes.
Online rendelésre nem érvényes, személyes átvétel esetén sem.

(#2445) Zoty4 válasza dptrsk (#2444) üzenetére

Zoty4
(őstag)

Becsi uti tescoban vasaroltam, ott van a listaban 3x is :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP topic
Copyright © 2000-2016 PROHARDVER Informatikai Kft.