2016. augusztus 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP topic

(#2251) Criminal017 válasza pietrasko (#2250) üzenetére

Criminal017
(senior tag)

Okés, köszi. :R

(#2252) htc07

htc07
(PH! addikt)

Sziasztok!

Junioros vagyok, pár hónap múlva töltöm a 24-et, mi fog történni? Bontják a szerződést, vagy átkerülök valami másik számlacsomagba?

A másik, mobiltárcához jól értem, hogy juniorosként csak személyesen tudok kártyát igényelni? :F

(#2253) pietrasko válasza htc07 (#2252) üzenetére

pietrasko
(őstag)

átkerül JUMP csomagba a számla.

2, igen, jól érted.

(#2254) htc07 válasza pietrasko (#2253) üzenetére

htc07
(PH! addikt)

:W köszi.

(#2255) fajvedo

fajvedo
(újonc)

Szerintetek mennyire biztonságos bank az OTP?

Az MNB bírságot szabott ki a bankra az IT-biztonsági hiányosságok miatt.

http://index.hu/gazdasag/2016/07/20/50_milliora_buntettek_az_otp-t/

(#2256) XP NINJA

XP NINJA
(őstag)

Hello

Ha sima magyar junior számlám van, szlovák tescoban fizettem kártyával. 317-el váltotta az eurót. Hol tudom ezt nyomon követni, hogy épp mennyiért fogja váltani? :R

(#2257) pietrasko válasza XP NINJA (#2256) üzenetére

pietrasko
(őstag)

Otp honlap- valuta-deviza árfolyamok- minden nap az adott napon érvényes első verziós deviza eladási árfolyam.

(#2258) XP NINJA válasza pietrasko (#2257) üzenetére

XP NINJA
(őstag)

Köszönöm szépen! :R

(#2259) bandi0000

bandi0000
(PH! kedvence)

sziasztok

van ez az otp 24/7-es utalás, junior számlám van, hiába túrom a netet, de nem tudom mennyibe fog kerülni? Sac/kb tud valaki mondani valamit? 10k-t kéne utalni

Battlelog: bandymnc || Steam: bandymnc1 || PSN: bandimnc

(#2260) Frenky89

Frenky89
(őstag)

Sziasztok!

Szerződést módosítani lehet-e meghatalmazással?

(#2261) pietrasko válasza Frenky89 (#2260) üzenetére

pietrasko
(őstag)

Tudtommal nem.
Esetleg ügyvédivel, de az se 100%

(#2262) pietrasko válasza bandi0000 (#2259) üzenetére

pietrasko
(őstag)

Normál átutalás díja.
Junior esetén 280 forint körül van, ha jól rémlik

(#2263) bear_

bear_
(tag)

Sziasztok,

Átkerültem junior csomagból jump csomagba, küldtek is egy ronda zöld kártyát. Mennyibe kerül egy új kártya igénylése? A jelenlegit még nem aktiváltam.

(#2264) Keem1

Keem1
(őstag)

Srácok, MasterCard Mobil PayPass kártya kérdésem lesz.
Kipróbálnám, de nem tudom, a mindennapi életben beválik-e. A hirdetmény szerint most elengedik az igénylési és az első éves kártyadíjat. Tehát az első év 0 forint, utána meg az éves kártya díj.
De mi van, ha két hónap után úgy döntök, hogy nekem erre nincs szükségem? Ha letiltom, fizetném az ~1500 forintos letiltási díjat és csók, ennyi volt, mese volt? Ha ilyen egyszerű, akkor azt vállalom.

Szerk: elvileg most nem is igényelhető, de gondolom, ez nem végleges, majd lehet újból. Mindegy, a kérdésemet továbbra is fenntartom és várom a hozzáértők válaszát.

Előre is köszi! :R

Tudom-tudom, nem a legelegánsabb módja a dolognak, de sajnos az OTP a mobiltelefonos NFC-s fizetésnél nem túl felhasználóbarát. Nem ad mondjuk 1-2 hónap ingyen próbát, hogy ez jó-e / kell-e nekem. A másik, hogy sokkal de sokkal barátibb lenne, ha a mobilos alkalmazásban a meglévő fizikai kártyád jelenne meg, nem pedig egy csökkentett használhatóságú, de a plaszikkal egyező árú plusz kártya. Viszont kipróbálnám, ha beválik, én biza díj ide vagy oda, használnám. Viszont ha nem válik be, nem szívesen fizetném 3 évig az elég borsos kártyadíjat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox regisztráció: http://goo.gl/6rOnTn Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#2265) pietrasko válasza Keem1 (#2264) üzenetére

pietrasko
(őstag)

Én annak idején részt vettem a tesztelésben.

Nem tudom élesben hogy megy, de fizikai kártya megszűntetése díjmentes.
Gondolom a mobilpaypasst is ingyenes megszűntetni, bankfiókba kell menni, s szerintem igazolnod kell, hogy nem elhagytad.

Letiltási díj akkor van, ha nincs meg a kártya(ez esetben gondolom a SIMet kell bemutatni).

[ Szerkesztve ]

(#2266) Keem1 válasza pietrasko (#2265) üzenetére

Keem1
(őstag)

Hoppá. Ez viszont így egyszerűbbnek tűnik. Rákérdeznek telefonon.
Köszönöm :)

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox regisztráció: http://goo.gl/6rOnTn Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#2267) Frenky89 válasza pietrasko (#2261) üzenetére

Frenky89
(őstag)

És valóban nem. Se bankkártyát, se OTP Direktet nem lehet csak személyesen.

(#2268) karlkani

karlkani
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Múlt hónap végén automatából kivett pénzt a bank 08.01-i dátummal könyvelt el. Az e havi ingyenes pénzfelvételi keretbe ugye ez nem számít bele?

Előre is köszönöm!

(#2269) luciferk válasza karlkani (#2268) üzenetére

luciferk
(senior tag)

Nem számít bele, hiszen az előző hónapban vettél ki pénzt az, hogy mikor könyvelték el az ebből a szempontból nem számít.

(#2270) karlkani válasza luciferk (#2269) üzenetére

karlkani
(fanatikus tag)

Oké, köszönöm! :)

(#2271) pietrasko válasza luciferk (#2269) üzenetére

pietrasko
(őstag)

Ezt rosszul tudod.
Csak hónap elsején lekönyvelt tranzakció számít múlthavinak.
MINDEN ESETBEN a könyvelés napja számít, nem pedig a tranzakció napja.

(#2272) efi99 válasza pietrasko (#2271) üzenetére

efi99
(senior tag)

De jól tudja.
Kp felvételnél a felvétel napja számít, akármikorra is könyvelik (Még szép). Többször átesett már nekem is a könyvelés, sosem vontak le emiatt.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#2273) pietrasko válasza efi99 (#2272) üzenetére

pietrasko
(őstag)

Érdekes, most kerestem azt a dokumentumot, s nem találtam az OTP honlapon amiben le van írva.

Ha ez a tapasztalat elhiszem.

Közben megtaláltam 2014es hirdetményben(ami 2016.02.29ig volt érvényben) még a könyvelés napja van, azonban a jelenleg hatályosban(2016.03.01től) a sikeres tranzakció napját írják.

[ Szerkesztve ]

(#2274) Drenadar

Drenadar
(PH! kedvence)

Írtózom az OTP-től, és az AXA-nak köszönhetően, ha nem lépek, OTPs leszek... még mindig ugyanolyan az üzletpolitikájuk mint régen? (Pl hajamat kitéptem attól, hogy egy számlavezető fiókhoz ragaszkodtak, máshol max egyszerűbb dolgokat lehetett elintézni - Én amúgy is gyűlölök bemenni egy bankfiókba...)

De nem tudom melyik másik bank jöhetne szóba, axanál nagyon kényelmes volt a netbank...

:W

HP Envy m6 :) Xiaomi Mi4c 32GB

(#2275) pietrasko válasza Drenadar (#2274) üzenetére

pietrasko
(őstag)

Már akármelyik fiókba bemehetsz és tudsz intézkedni.
Ha az új OKÉ csomagok nem tetszenek, nézz rá a Simple csomagra, ha van megfelelő jövedelmed, szerintem neked találták ki. A személyes ügyintézésért abban a csomagban fizetni kell, az online ügyintézés díjmentes.

OTP netbank demo

[ Szerkesztve ]

(#2276) Drenadar válasza pietrasko (#2275) üzenetére

Drenadar
(PH! kedvence)

Azt tudom, hogy az OTP netbankja nem olyan rossz, még megnézek pár bankot, van egy hónapom dönteni... :|

HP Envy m6 :) Xiaomi Mi4c 32GB

(#2277) akom

akom
(senior tag)

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, ha megszüntetek egy OTP simple számlát. Akkor a számlán lévő pénzt hogy érdemes kivenni?
A számla megszüntetésekor a bankfiókban odaadják? Ez úgy kerül számításra mintha bankfiókban vettem volna fel pénzt?

http://akom.hu/elado

(#2278) Keem1 válasza akom (#2277) üzenetére

Keem1
(őstag)

Egy ismerősöm Rafi-nál szüntette meg pár éve a számláját, neki kp-ban átadták. De szerintem egyszerűbb a dolgod, ha megszüntetés előtt otthon átutalod másik számlára.

Ha esetleg OTP-nél nem így lenne, javítson ki valaki. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP topic
Copyright © 2000-2016 PROHARDVER Informatikai Kft.