Új hozzászólás Aktív témák

  • flatline#2

    tag

    Vannak benne azért örömteli dolgok.

    Pl. nem lehet majd kedvezőtlenebb a csomagod, ha lejár a hűség. Na én pont ezért hosszabbítottam Trénél, mert 8.000 ft helyett rögtön 11.000 ft-ot számláztak volna ugyanazért.
    Akkor úgy voltam vele, hogy hát ezek kb. ugyanazt adják, akkor hosszabbítok egye fene.
    Amúgy eredetileg a Digi márciusi indulására vártam volna, de arról azóta sem hallottam....

    Korábban írta valaki, hogy szerinte alapból függetlenül fogják majd adni a telefonokat.
    Szerintem is így lesz, inkább nem szenvednek a folyamatos függetlenítsük a telót 1-2 év után történettel, kivétel azoknál, akiknek van jelenleg érvényben szerződése.

    Amúgy a Tré is ad korlátlan netet 2017.08.31-ig, ha a Mobil L vagy XL csomagban vagy.
    Ez amúgy egy összeválogatható csomag a Mobil L 5.500 Ft + a net amit kérsz hozzá. Viszont nyár végéig mindegy, hogy milyen netes csomagot kérsz mellé, ha Mobil L-ben vagy, akkor kapsz korlátlan netet, csak aktiválni kell. Ez nem reklám, csak azért írom, mert itt egy kolléga írta, hogy kb. pont addig tart Trénél a hűsége, hátha tud az infóval valamit kezdeni, vagy persze bárki más is.

    Csak arra figyeljetek, hogyha tarifát akartok váltani hűség alatt, akkor csak felfelé válthattok, tehát picit biztos többet kell fizetni.

    Utána meg remélem kitalálnak valami korlátlan net opciót, lehetőleg nem Bitcoin áron :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák